Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Herní technika v Pařížské?! Razer spojuje síly s Dolce & Gabbana

Herní technika v Pařížské?! Razer spojuje síly s Dolce & Gabbana

Události
Razer Viper 8K, černá_1985362624
Razer Viper 8K, černá
Produkt není určen k prodeji.
Razer Viper Ultimate, černá_1155918615
Razer Viper Ultimate, černá
2 974 Kč 3 599 Kč
2 528 Kč 3 059 Kč

Není důležité umět hrát hry, ale stylově u toho vypadat. Přesně taková filosofie nejspíše stojí za novou řadou herního příslušenství od dvou renomovaných výrobců.

V soutěži o nejnepravděpodobnější collab letošního roku máme horkého favorita na první cenu. Americká firma Razer, která se proslavila kvalitním herním příslušenstvím a řadou speciálních licencovaných edicí, spojila tentokrát svoje síly s italskou módní značkou Dolce & Gabbana. Výsledkem je hned několik produktů, které mají skutečně nezaměnitelný design.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zlatá éra gamingu. V tomto případě doslova

Hráče asi budou nejvíce zajímat nová židle Dolce&Gabbana | Razer Enki Pro a také sluchátka Dolce&Gabbana | Razer Barracuda. Oba produkty mají jednotný slogan „go for gold“, takže asi nepřekvapí, že jsou vykládané 24karátovým zlatem. Kromě toho ale můžeme očekávat i umírněnější edici Razer Chroma RGB, která umí nádherně blikat zabudovanými LED světly, jak ukazuje nejnovější Reel na Instagramu Razeru

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oblečení značky Dolce & Gabbana je po celém světě již od roku 1985 dobře známo pro svůj extravagantní charakter, který je podtržený používáním často obřího loga D&G. Ikonická je také kombinace černé a zlaté barvy, která zdobí většinu produktů firmy, případně se v celém mixu můžeme dočkat ještě přírodní kůže. S příchodem Razeru se do palety přidává nová barva: Svítivě zelená. A to minimálně na mikinách a tričkách z nové kolekce Dolce&Gabbana | Razer ready-to-wear.

Oblečení pro hráče, kteří chtějí vynikat

Když Domenico Dolce a Stefano Gabbana před téměř 40 lety zakládali v Miláně svoji firmu, určitě nepočítali s tím, že jednou budou svoje produkty prodávat geekům, kteří netráví život v ulicích, ale zavření doma u svých počítačů nebo herních konzolí. Jenže firma Dolce & Gabbana se postupně rozrostla o širokou škálu produktů, od oblečení, obuvi a doplňků až po parfémy a kosmetiku. Jejich jméno je spojováno s luxusem, elegancí a smyslností. Společnost D&G má pevné místo v historii módního průmyslu a nadále ovlivňuje světový vkus a styl.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spojení s přední značkou herního příslušenství Razer tak dává perfektní smysl. Mohli bychom v podstatě říct, že Razer je takovou Dolce & Gabbana mezi herními periferiemi. Nablýskané, ale zároveň perfektně funkční herní myši napodobují výrobci z celého světa, tak jako se všichni snaží alespoň přiblížit ikonickým designům D&G.

Veškeré produkty by měly na trh zamířit ještě do konce letošního roku. O případném spuštění prodeje na CZC vás budeme určitě včas informovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Heh

takže z né moc kvalitního příslušenství a však drahého bude ještě dražší né moc kvalitní příslušenství? to je pecka...

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru