Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Jde to i zadarmo. Xbox mění pravidla hraní

Jde to i zadarmo. Xbox mění pravidla hraní

Události
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 612 Kč 6 791 Kč
5 330 Kč 6 449 Kč
Xbox Series S, 512GB, bílá + sluchátka Wired Headset_1738992524
Xbox Series S, 512GB, bílá + sluchátka Wired Headset
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series S, 512GB, bílá + Hogwarts Legacy_677022265
Xbox Series S, 512GB, bílá + Hogwarts Legacy
Produkt není určen k prodeji.

Střílečky, strategické hry, fantastické MMORPG a další. Nově mají majitelé konzolí Xbox přístup k on-line hrám i bez nutnosti vlastnit účet Xbox Live Gold. To jinými slovy znamená, že si mohou multiplayerová klání užít zadarmo.

„Od 21. dubna mohou všichni hráči na Xboxu hrát online hry pro více hráčů zcela bez poplatků. Za tímto účelem získají přístup ke knihovně s více než 50 hrami s podporou modelu hraní zdarma, a k ukázkovým a beta verzím her, které podporují hraní online pro více hráčů,“ uvedli zástupci amerického softwarového gigantu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

K dispozici je více než 50 her

 

Zároveň zdůraznili, že odemkli dvě funkce z členství Xbox Live Gold, aby se hráči mohli snadno hledat a mezi sebou propojovat. Jedná se o funkce „Hledání skupin“ a „Skupina“ a tyto funkce jsou dostupné pro všechny konzole Xbox Series X|S a Xbox One.

„K dispozici máte bohatou knihovnu obsahující více než 50 her v modelu hraní zdarma, které si můžete stáhnout a hrát se všemi svými přáteli, bez ohledu na jejich členství,“ zdůraznili zástupci podniku.

Mezi tituly, které je možné takto hrát patří Vigor, Rocket League, Fortnite, Roblox War Thunder, Destiny 2, Neverwinter a mnoho dalších. Kompletní seznam her naleznete na stránkách Microsoftu.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (8)

Žebrota skončila ?

Vzhledem k tomu ,že na PC jsou Free to play "zdarma" odjakživa ,tak to beru jen jako narovnání trhu .
Samozřejmě že Microsoft i Sony omezením online funkcí vyvíjeli na hráče nátlak na zakoupení jejich služeb ( Games with Gold & PS Plus ) , když si bez předplatného člověk nezahrál ani online část koupené hry . A jak jsem pochopil , online se otevřelo jen u freemium kategorie , ne plošně pro všechny hry .

GTA V - multiplayer

Dobrý den, nevíte jestli GTA V multiplayer bude zdarma?Děkuji za odpověď :)

@pavel20040: Vzhledem k tomu že GTA V je placená hra tak k tomu bude potřeba i Gold pass jinak si to online nezahraješ.

@pavel20040: gta5 do té skupiny zadarmo nepatří

Hraní zdarma?

Hezká "snaha", ale nechápu proč si musíme ke hře, za kterou zaplatíme řádově tisíce Kč, a pak si k tomu ještě musíme dokupovat nějaký "pas" aby jsme si mohli zahrát online (samozřejmě mám na mysli hry na konzole).

@javorský21: Jako jo je to na nic. Doufám že Microsoft to někdy změní. Pokud by bylo možno, rád bych to viděl co nejdříve

@kořínek118: Tak 1500 za rok není až tak hrozné. Já si platím G P ultimate a jsem hodně spokojený. Tímhle hodně utekly PS. A myslím si, že Betshedu koupili schválně, aby donutili PS kvuli exkluzivitě her na PS. A když ne, tak mají hráči PS smůlu co se týče her od Betshedy. Budou to exklusivky pro XBOX.

Fortnite

Takže i fortnite?

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru