Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Je se na co těšit. Druhé řady seriálu Zaklínač se dočkáme na konci roku Události
Figurka The Witcher - Regis
Figurka The Witcher - Regis
1 074 Kč 1 299 Kč
991 Kč 1 199 Kč
Medailon na krk The Witcher - Vlk Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Medailon na krk The Witcher - Vlk
412 Kč 499 Kč
Mikina The Witcher: Runestone (L) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč
Mikina The Witcher: Runestone (L)
1 156 Kč 1 399 Kč
750 Kč 907 Kč

Je se na co těšit. Druhé řady seriálu Zaklínač se dočkáme na konci roku

autor: Stanislav Holý

Je to oficiální, v posledním měsíci letošního roku se dočkáme pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů uplynulých let – vyjde druhá řada seriálu Zaklínač. A první zveřejněný trailer vypadá, že se máme opravdu na co těšit.

Čekání na druhou sezónu Zaklínače bylo opravdu dlouhé. Popravdě nebýt pandemie koronaviru, patrně bychom se dvojky dočkali již daleko dříve a možná bychom již nyní vyhlíželi trojku. Zaklínač je totiž jedním z nejúspěšnějších seriálů z celé produkce Netflixu.

Trailer ke druhé sezóně Zaklínače

 

I když očekávání byla opravdu velká, první ukázka je všechna ještě překonala. Trailer naznačuje, že dvojka bude daleko věrnější Sapkowského předloze. Děj by měl přitom odpovídat prvnímu dílu knižní pentalogie Krev elfů, autoři se ale evidentně inspirovali vizuálně u herní trilogie.

Druhá sezóna Zaklínače si odbude premiéru 17. prosince. Jak je u Netflixu zvykem, hned v první den budou venku všechny díly najednou. Vedle druhé sezóny se mohou fanoušci těšit také na animovaný spin off Nightmare of the Wolf, který bude věnován životu hlavního zaklínače Vesemira. Ten vyjde již 23. srpna, ukázku naleznete níže.

Spin off Nightmare of the Wolf

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru