Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Jedna z nejmocnějších postav zamíří do filmového univerza Marvelu

Jedna z nejmocnějších postav zamíří do filmového univerza Marvelu

Události
Komiks Strážci galaxie 1: Kosmičtí Avengers_171271131
Komiks Strážci galaxie 1: Kosmičtí Avengers
Produkt není určen k prodeji.
Komiks Strážci galaxie 2: Angela_1003085514
Komiks Strážci galaxie 2: Angela
Produkt není určen k prodeji.
Komiks Strážci galaxie 3: Rozpad Strážců_1235122039
Komiks Strážci galaxie 3: Rozpad Strážců
Produkt není určen k prodeji.

Adam Warlock. Tato kosmická bytost je po právu označována za jednu z nejmocnějších postav celého univerza Marvelu. Nyní se s ní konečně potkáme i na filmových plátnech, konkrétně v připravovaném filmu Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Příchod Warlocka není tak překvapivý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Už ve druhém dílu Strážců Galaxie si totiž mohli pozornější diváci všimnout, že mu tvůrci připravují půdu. „Je to další krok v naší evoluci. Víc mocnější, víc krásnější a více schopný zničit Strážce Galaxie. Myslím, že ho pojmenuji Adam,“ prohlásila na konci filmu zlatá velekněžka Ayesha.

Ukázka z filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2

 

Po premiéře pak prezident Marvel Studios Kevin Feige potvrdil, že řeč skutečně byla o Adamu Warlockovi a že se ho dočkáme v Guardians of the Galaxy Vol. 3. Nyní se potvrdilo, že si tuto mocnou postavu zahraje Will Poulter, jak upozornil server Variety.

A kdo vlastně Adam Warlock je? Je to evoluce obyčejného člověka – mnohem vyšší stupeň lidské rasy. Adam Warlock je hrdina, který v komiksových předlohách několikrát umřel za dobrou věc, vždycky se ale znovuzrodil, aby mohl vzdorovat novým hrozbám. Sama smrt přiznala, že jeho duše je příliš silná na to, aby ho dokázala udržet v říši mrtvých.

Ve svém arzenálu má Adam celou řadu schopností – telepatie, psychokineze, létání, manipulace s duší, léčení… Ve výčtu nadlidských schopností bychom tu mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Zmiňme alespoň ještě evoluční kokon, který mu poskytne během pár vteřin prakticky nezničitelnou obranu.

V komiksových předlohách má ale i Adam svoji temnou stránku – silnou touhu po větší moci. Jakou roli si pro něj přichystají tvůrci Guardians of the Galaxy Vol. 3 tak můžeme zatím jen hádat. Jisté je nicméně to, že natáčení třetího dílu začne již velmi brzy. Premiéra je naplánována na 5. května 2023.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Will Poulter se převtělí do role Adama Warlocka

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Will Poulter aka "Marvel Superman"

Strašně moc mě zajímá jak zrovna Poulter dokáže ztvárnit tuhle postavu.

@Warrun: A mne strasnenmoc zajima proc nekoho vubec napadne Marvel superman pokud jde o Warlocka .... absolutne liche srovnani. Btw. Superman je hrozna kravina ktera mohla tahnout mozna tak pred 50 lety... dnes uz tezko a obzvlast nova verze... pri precteni toho jak novy superman demonstruje kvuli uprchlikum jsem malem umrel smichy ... dc comics je pro mne uz hodne dlouho mrtva zalezitost ale timhle to dokonale zabetonovali.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru