Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Jsem Ježíš! Vyzkoušejte si superschopnosti na vlastní kůži Události

Jsem Ježíš! Vyzkoušejte si superschopnosti na vlastní kůži

autor: Petr Kirs
S velmi netradičním simulátorem přispěchalo před Vánocemi studio SimulaM. Zveřejnili první ukázku z chystané hry I Am Jesus Christ, ve které se hráči převtělí do role Ježíše Krista a bez nadsázky budou moci využívat všechny jeho superschopnosti.

Něco takového tady ještě nebylo. A právě proto má titul I Am Jesus Christ šanci zaujmout nejen věřící, ale prakticky jakéhokoliv hráče. Lidé totiž v této hře mají objevovat jeden zázrak za druhým. Pokud se alespoň trochu zajímáte o biblickou tématiku, závěr hry pravděpodobně dokážete odhadnout již nyní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Tvůrci se netají tím, že předlohu pro moderně pojatou hru hledali v Novém zákoně. Hlavní postavou je samozřejmě Syn Boží, který se procházel po naší zemi před 2000 lety. Vše samozřejmě začíná křtem, následně pak už budou hráči v roli Ježíše Krista konat samé dobro – a to doslova holýma rukama.

Ze zveřejněné ukázky je totiž patrné, že hlavní postava bude prostřednictvím vlastních dlaní léčit nemocné, krmit je, ale například také uklidňovat rozbouřené moře. Nouze nebude ani o další zázraky, například bude možné chodit po vodě. A již nyní můžeme prozradit, že na scéně se ukáže také Satan.

Nenechte se ale zmást první zveřejněnou ukázkou. Tento titul není určen pro svět virtuální reality, i když se to tak může na první pohled zdát. I když titul I Am Jesus Christ ještě nemá přesně stanovené datum vydání, v internetovém obchodě Steam má již vlastní stránku. Stojí za ní známý vydavatel PlayWay.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru