Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kamery, switche i routery. Poskládejte si síť s novinkami od společnosti D-Link

Kamery, switche i routery. Poskládejte si síť s novinkami od společnosti D-Link

Produktové tipy
D-Link DCS-6100LH, 3,3mm_988855239
D-Link DCS-6100LH, 3,3mm
Produkt není určen k prodeji.
D-Link DGS-105GL_668992116
D-Link DGS-105GL
404 Kč 489 Kč
D-Link DWR-961_26175543
D-Link DWR-961
2 148 Kč 2 599 Kč
D-Link DCS-6500LH, 4,12mm_1732214604
D-Link DCS-6500LH, 4,12mm
Produkt není určen k prodeji.
D-Link DGS-108GL_649766106
D-Link DGS-108GL
619 Kč 749 Kč

V posledních měsících vrhá společnost D-Link na pulty obchodů jednu zajímavou novinku za druhou. Na své si tak přijdou lidé, kteří hledají novou WiFi kameru, potřebují snadno rozšířit síť prostřednictvím switche či chtějí nějaký zajímavý router.

Hned na úvod se sluší zmínit, že novinek je v portfoliu společnosti D-Link opravdu hodně. Pokud bychom chtěli zmínit všechny zajímavé, bylo by to nad možnosti tohoto článku. Proto jsme se z jednotlivých kategorií rozhodli vybrat novinky, které nám přijdou nejzajímavější. Pokud se chcete podívat na všechny nové produkty, doporučujeme se podívat na stránku výrobce.

Novinky od společnosti D-Link

 

Zabezpečení hraje prim

Stále ožehavějším tématem je bezpečnost, a to doma i ve firmách. Cenově nejdostupnější WiFi kamerou je aktuálně nový model D-Link DCS-6100LH, alespoň tedy co se portfolia tohoto výrobce týče.

Nenechte se ale zmást atraktivní cenovkou, novinka toho umí poměrně dost. Nabízí noční režim kamery na vzdálenost až pěti metrů, v případě události přitom budete okamžitě upozorněni a kamera současně pořídí nahrávku do vašeho zabezpečeného cloudového účtu. Obraz v rozlišení Full HD navíc můžete sledovat i na dálku. Vyzdvihnout si zaslouží také flexibilní otočný stojan, který vám umožní namířit ji přesně tam, kam potřebujete. Připevnit kameru můžete dokonce i na zeď nebo strop.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DCS-6100LH

 

Mezi bezpečnostními kamerami stojí za pozornost ještě druhá novinka – D-Link DCS-6500LH. Ta využívá megapixelový snímač, který je schopen realizovat videozáznam ve Full HD rozlišení. Díky vysoce kvalitnímu vestavěnému mikrofonu a reproduktoru navíc můžete na dálku mluvit se svými dětmi, navést pošťáka, kam vhodit dopis nebo dát povel svému mazlíčkovi, ať sleze z pohovky.

Velkou výhodou této novinky je možnost motorizovaného otáčení a naklánění, díky čemuž budete mít pomocí jediné kamery dokonalý přehled o celé místnosti. Pro více detailů si můžete jednotlivé části sledovaného prostoru ještě více přiblížit. Ani zde nechybí možnost záznamu do zabezpečeného cloudového účtu. O cloudových službách se více dozvíte přímo na stránkách D-Linku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DCS-6500LH

 

Snadná stavba sítě

Mezi novinkami nalezneme také celou řadu šikovných síťových prvků. Vyzdvihnout si zaslouží především široká škála switchů: od základního pětiportového modelu D-Link DGS-105GL, přes osmiportový D-Link DGS-108GL, až po profesionální 16portový D-Link DGS-1016S. Všechny přitom kromě gigabitových ethernetových přípojek nabízí kvalitní konstrukci z odolného kovu, která kromě vyšší odolnosti slibuje i lepší odvod tepla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DGS-105GL

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DGS-108GL

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DGS-1016S

 

Mezi síťovými prvky stojí rozhodně za pozornost také router D-Link DWR-961, který se chlubí 4G LTE konektivitou. Tento router je navržený pro účely bezvýpadkového připojení k internetu. Pokud selže pevné připojení nebo mobilní širokopásmové připojení, můžete vytvořit připojení s podporou převzetí služeb při selhání.

V rámci 4G konektivity je podporována rychlost stahování až 300 Mb/s, což je dvojnásobná rychlost oproti běžně používaným zařízením tohoto typu.

D-Link DWR-961 dovede vytvořit díky dvojici antén silnou WiFi síť s rychlostí až 1200 Mbps, a to souběžně ve dvou pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Svá zařízení můžete k tomuto routeru připojit také kabelem, protože disponuje 3 Gigabit LAN porty a 1 Gigabit WAN portem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

D-Link DWR-961

 

Novinky od společnosti D-Link

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru