Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kapitán Amerika 4 bude mít stejného režiséra jako Cloverfield Paradox

Kapitán Amerika 4 bude mít stejného režiséra jako Cloverfield Paradox

Události
Figurka Mini Co. Avengers - Captain America_493960203
Figurka Mini Co. Avengers - Captain America
743 Kč 899 Kč
661 Kč 799 Kč
Vak Avengers - Captain America Black Storm_459407762
Vak Avengers - Captain America Black Storm
330 Kč 399 Kč
Rohožka Marvel - Captain America_345240152
Rohožka Marvel - Captain America
412 Kč 499 Kč
Figurka Cable Guy - Captain America_353144608
Figurka Cable Guy - Captain America
495 Kč 599 Kč
autor: Karel Dvořák

Cloverfield Paradox či Dokonalý student (Luce). To jsou filmy, pod kterými je jako režisér podepsaný Julius Onah. Nyní je jasné, že se jeho „filmová sbírka“ rozroste také o Kapitána Ameriku 4, kterého bude režírovat.

Zemi hrozí ztráta veškeré energie. O řešení této situace se na mezinárodní vesmírné lodi snaží skupina vědců, mezi nimiž je i Ava Hamilton, která se k posádce přidává, aby dala lepší šanci na přežití své rodině. Když se však uprostřed vesmíru objeví na lodi nový člen posádky, neví již nikdo z přítomných, čemu se ještě dá věřit a čemu ne.

Marně si lámete hlavu, o čem nyní píšeme? Popsali jsme zápletku snímku The Cloverfield Paradox z roku 2018. I když má tento počin na filmových serverech spíše průměrné hodnocení, fanoušky mysteriózního sci-fi nadchnul. Ještě lépe dopadlo u kritiků zmiňované drama Dokonalý student, které v roce 2019 představovalo zdařilou sondu do současné společnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Julius Onah

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chris Evans jako Steve Rogers

Zahraniční komentátoři se tak vesměs shodují, že Onah bude pro Kapitána Ameriku 4 správnou volbou. (Pozor, budou následovat spoilery!) A to především s ohledem na fakt, že se ve čtyřce dočkáme změny ústřední postavy. Ve vesmíru Marvelu totiž po Stevovi Rogersovi převezme pomyslné žezlo Sam Wilson, jak již bylo koneckonců patrné na konci seriálu Falcon a Winter Soldier, ale také ve filmu Avengers: Endgame.

Čtvrtá sólovka, kde bude hrát prim patriotský kapitán, by si dle očekávání měla odbýt premiéru v roce 2024, oficiálně to ale nebylo ještě potvrzeno. Zatím není nic známo o zápletce a širším obsazení. Sama Wilsona si ale nezahraje nikdo jiný než Anthony Mackie. Více bychom se mohli dozvědět na Comic Conu, který startuje v San Diegu již v druhé polovině příštího týdne.

Trailer k filmu Cloverfield Paradox

Trailer k filmu Dokonalý student (Luce)

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru