Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kdo je špión Perseus? Call of Duty: Black Ops Cold War se odhaluje

Kdo je špión Perseus? Call of Duty: Black Ops Cold War se odhaluje

Události
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)_1551142884
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Call of Duty: Black Ops (PC) - elektronicky_8640386
Call of Duty: Black Ops (PC) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
autor: Saša Ševčík

Náznaky, spekulace či zaručené informace herních insiderů. Toho všeho byli svědky fanoušci herní série Call of Duty, kteří netrpělivě očekávali oznámení nového dílu. Nyní jsme se konečně dočkali prvního oficiálního teaseru, který varuje USA před zničující válkou.

Tvůrci prozradili, že novinka se bude jmenovat Call of Duty: Black Ops Cold War. První zveřejněné video zachycuje rozhovor s agentem KGB Jurim Bezmenovem, který dezertoval a zůstal pod ochranou USA. Mimochodem jde o skutečného agenta, který varoval Spojené státy před Sovětským svazem. Vývojáři si jeho „proslov“ vypůjčili a tematicky jej zařadili přímo do hry.

Upoutávka na hru Call of Duty: Black Ops Cold War

 

„Je důležité, abyste porozuměli situaci kolem vás. Jste uprostřed války. I když si to neuvědomujete, máte hrozně málo času na to, abyste se zachránili,“ prohlásil Bezmenov. Dále se pak hráči dozvídají, že přímo na Západě se pohybuje nebezpečný sovětský špión přezdívaný Perseus, jehož identita není vůbec známá.

Všechny další informace drží tvůrci zatím pod pokličkou, i když přislíbili, že více detailů se dozvíme již příští týden – konkrétně ve středu 26. srpna. S ohledem na zveřejněnou ukázku lze nicméně předpokládat, že dějová linka nového dílu se bude točit právě okolo agenta Perseuse. Jeho totožnost totiž nikdy nebyla prozrazena, a tak je ideální postavou pro povedenou zápletku. Nechme se ale překvapit…

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru