Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kdo pomůže hromovládci? Thora chce popravit bývalý Batman

Kdo pomůže hromovládci? Thora chce popravit bývalý Batman

Události
Figurka Cable Guy - Thor_1174673930
Figurka Cable Guy - Thor
619 Kč 749 Kč
Stavebnice Metal Earth Marvel: Thor - Mjölnir, kovová_442394898
Stavebnice Metal Earth Marvel: Thor - Mjölnir, kovová
247 Kč 299 Kč
LEGO® Marvel 76207 Útok na Nový Asgard_1287806396
LEGO® Marvel 76207 Útok na Nový Asgard
297 Kč 359 Kč

Už příští měsíc si odbude premiéru očekávaný film Thor: Láska jako hrom. Tvůrci nám nyní naservírovali novou ukázku, ve které se odhaluje hlavní záporák nového snímku.

Tím se stane pomstychtivý Gorr the God Butcher, kterého ztvární hvězdný herec Christian Bale. Dočkáme se tak bez nadsázky obratu o 180°, vždyť tohoto 48letého britského herce má většina lidí v paměti ještě jako ochránce práva a pořádku – brilantně totiž zvládl roli netopýřího muže ve snímcích Batman začíná (2005), Temný rytíř (2008) a Temný rytíř povstal (2012).

Záchranu Gothamu či dokonce celého světa ale tentokrát rozhodně nebude mít v popisu práce. „Bohům záleží jen a pouze na nich samých, a tak přísahám, že všechny popravím,“ jasně naznačuje dějovou linku Gorr the God Butcher v prvním traileru. Černobílé záběry působí vskutku impozantně a dávají vzpomenout na charakteristickou komiksovou předlohu. Mimochodem chybět ve filmu nebude ani mocný meč Necrosword.

Film Thor: Láska jako hrom bude mít premiéru 7. července

Thor (Chris Hemsworth) ale nebude na nového záporáka sám, jak už koneckonců naznačuje samotný název nového filmu. V novém dějství se tak objeví staronová postava Jane Foster, respektive Mighty Thora. Tu si nezahraje nikdo jiný než Natalie Portman. Jak velkou slabost pro ni Thor má, je krásně vidět v novém traileru. A to i přesto, že už spolu nejsou osm let, sedm měsíců a šest dní.

Důležité nicméně je, že se ve filmu setkáme hned s dvěma hromovládci najednou. Pomáhat jim v boji bude také přeživší valkýra v podání Tessy Thompson, která se bude bít hlava nehlava se zbraní přímo od Dia. Jeho role se mimochodem ujal dnes již legendární gladiátor Russell Crowe.

Vzhledem k tomu, že režie se ukal Taika Waititi, máme se rozhodně na co těšit. Ten totiž vtiskl podobu i předchozímu snímku Thor: Ragnarok, který v roce 2017 sbíral nadšené recenze. Vlastní úsudek si budeme moci udělat již od 7. července, kdy bude mít Thor: Láska jako hrom premiéru v kinech.

Novinku režíruje Taika Waititi, který se podepsal již pod oceňovaný snímek Thor: Ragnarok

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru