Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kingdom Come: Deliverance míří na televizní obrazovky

Kingdom Come: Deliverance míří na televizní obrazovky

Události
Puzzle Kingdom Come: Deliverance 3 - Kolbiště_1276620084
Puzzle Kingdom Come: Deliverance 3 - Kolbiště
Produkt není určen k prodeji.

O tři roky po vydání a o tři miliony prodaných kopí později si tuzemské studio Warhorse může přičíst další úspěch. Jejich středověké RPG Kingdom Come: Deliverance s kovářem Jindřichem v hlavní roli se totiž dočká televizní adaptace.

Projekt vzniká pod dohledem výkonného ředitele Warhorse Martina Frývaldského ve spolupráci s americkou společností Wild Sheep Content, kterou vede zkušený producent (ex-Netflix) Erik Barmack (Dark, Rain). Ten Warhorse prý sám oslovil s nabídkou spolupráce, přičemž zatím není jasné, zda-li půjde o film či seriál. Pravděpodobnější je druhá varianta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sám Barmack se v Netflixu specializoval na příběhy pocházející z "neamerických regionů". Příkladem z nedávné doby budiž Zaklínač, který podle jeho slov nabízí unikátní reálie (rozuměj nezasažené Holywoodem) a zároveň rezonuje napříč diváckým spektrem. Není od věci, že Barmack zároveň podepsal smlouvu na adaptaci "japonského GTA" Yakuza.

Hraná daptace Kingdom Come: Deliverance má před sebou nejspíš ještě dlouhou cestu, než se prodere na televizní obrazovky. Barmack teprve pro svůj projekt hledá scenáristy a režiséry, kteří by se příběhu z 15. století v reáliích českého středověku ujali. A kdo bude hrát Jindru? Napište nám své tipy do komentářů!

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (10)

Eyy

Já jim "Henryho" klidně zahraju jakože no problém je mi podobnej

@zlámal44: Smůla, toho bude hrát černoch

@HonzaBen: (y)

Jindřich

Jestliže myslíte Jindřicha, nikoli Jiřího, tak samozřejmě Tom McKay.

@Paetur: Tak ten je přesnej :D

.

Doufám že se s Jindrou nestane to, co s Triss :/

@Josef789: A nebo s Yennefer z Vengerbergu + Vilgefortz

Pff

těším se na výběr herců.. spousta indů, arabů, černochů brouzdající po vesnicích 15. století... to bude pecka... Henry bude určitě transgender hrdina/hrdinka a nejspíše se bude sem tam nazývat Henrieta pro zkrášlení nudného děje.. máme se na co těšit.. snad se alespoň z Česka nestane Čečensko...

To je pravda

Bestak jednu z hlavních rolí bude hrát nějaký aziat, arab nebo černoch. Podle mě by to měly hrát čeští herci aby to sedělo.

Hlavní role

Mohl by ho hrát Dejdar. Když si natře ksicht šuvixem na boty tak amíci ani nepoznaj, že to není černoch, s vlasama nemusí dělat nic...

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru