Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Konečně! Podívejte se na trailer Avatar: The Way of Water

Konečně! Podívejte se na trailer Avatar: The Way of Water

Události
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)_160654751
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
Produkt není určen k prodeji.
XGIMI Horizon_1714081462
XGIMI Horizon
22 306 Kč 26 990 Kč

Pokračování nejvýdělečnějšího filmu historie po letech odkladů a spekulací letos snad definitivně dorazí do kin. První minuta a půl záběrů je tu právě nyní.

Byla to exkluzivita, kterou si mohli několik dnů vychutnat jen ti, kteří usedli do křesla kin jako návštěvníci Marvelovky Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Nyní je trailer na nového Avatara konečně k dispozici online.

Avatar 2 je dějově zasazen více než deset let po skončení prvního dílu, ve kterém byla nelítostná vládní organizace RDA vyhnána z Pandory, zatímco Jake přijal tělo člena kmene Na'vi. V traileru vidíme, že původní obyvatelé a lidé spolu nyní do určité míry zvládají koexistovat, nicméně to se může velmi rychle změnit, jakmile do hry vstoupí chamtivost či touha po osobní odplatě.

Avatar 2 bude uveden 16. prosince 2022, rozpočet má 250 milionů dolarů

O ději druhého filmu toho zatím příliš nevíme, a musíme se tak spolehnout zejména na oficiální synopsi, která říká následující: Avatar 2 vypráví příběh rodiny Sullyových (Jake, Neytiri a jejich dětí), potíže, které je pronásledují, dálky, které musí ujít, aby se navzájem drželi v bezpečí, bitvy, které musí bojovat, aby zůstali naživu, a tragédie, kterým musí čelit. Pokud máte představu o tom, co vás čeká, gratulujeme! V opačném případě si budete muset stejně jako my počkat na podrobnější rozbory nového teaseru, které jednoznačně v příštích dnech spatří světlo světa.

Jeden, dva, tři, čtyři, pět?! 

Pokračování majestátního vesmírného eposu Jamese Camerona mělo původně vyjít již na začátku minulé dekády – společnost 20th Century Fox potvrdila práce na Avatar 2 už v lednu roku 2010! Nakonec se jej však podle všeho dočkáme až letos pod vánočním stromečkem. A to není všechno. Ve dvouletých intervalech vždy v předvánoční sezóně bychom měli postupně vidět Avatar 3 (2024), Avatar 4 (2026) a Avatar 5 (2028).

Celkový rozpočet původního filmu a čtyř pokračování prý překročí 1 miliardu amerických dolarů (přibližně 23 miliard korun). Třetí film už je dotočen a je v postprodukci, ze čtyřky je prý natočena zhruba třetina všech záběrů. Pro pátý film se teprve připravuje scénář. Jak celá sága skončí, je tedy zatím tak trochu ve hvězdách.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru