Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Konečně! Podívejte se na trailer Avatar: The Way of Water

Konečně! Podívejte se na trailer Avatar: The Way of Water

Události
Avatar: Frontiers of Pandora (PC) O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
1 487 Kč 1 799 Kč
XGIMI Horizon O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
XGIMI Horizon
23 959 Kč 28 990 Kč
autor: Ondřej Koch

Pokračování nejvýdělečnějšího filmu historie po letech odkladů a spekulací letos snad definitivně dorazí do kin. První minuta a půl záběrů je tu právě nyní.

Byla to exkluzivita, kterou si mohli několik dnů vychutnat jen ti, kteří usedli do křesla kin jako návštěvníci Marvelovky Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Nyní je trailer na nového Avatara konečně k dispozici online.

Avatar 2 je dějově zasazen více než deset let po skončení prvního dílu, ve kterém byla nelítostná vládní organizace RDA vyhnána z Pandory, zatímco Jake přijal tělo člena kmene Na'vi. V traileru vidíme, že původní obyvatelé a lidé spolu nyní do určité míry zvládají koexistovat, nicméně to se může velmi rychle změnit, jakmile do hry vstoupí chamtivost či touha po osobní odplatě.

Avatar 2 bude uveden 16. prosince 2022, rozpočet má 250 milionů dolarů

O ději druhého filmu toho zatím příliš nevíme, a musíme se tak spolehnout zejména na oficiální synopsi, která říká následující: Avatar 2 vypráví příběh rodiny Sullyových (Jake, Neytiri a jejich dětí), potíže, které je pronásledují, dálky, které musí ujít, aby se navzájem drželi v bezpečí, bitvy, které musí bojovat, aby zůstali naživu, a tragédie, kterým musí čelit. Pokud máte představu o tom, co vás čeká, gratulujeme! V opačném případě si budete muset stejně jako my počkat na podrobnější rozbory nového teaseru, které jednoznačně v příštích dnech spatří světlo světa.

Jeden, dva, tři, čtyři, pět?! 

Pokračování majestátního vesmírného eposu Jamese Camerona mělo původně vyjít již na začátku minulé dekády – společnost 20th Century Fox potvrdila práce na Avatar 2 už v lednu roku 2010! Nakonec se jej však podle všeho dočkáme až letos pod vánočním stromečkem. A to není všechno. Ve dvouletých intervalech vždy v předvánoční sezóně bychom měli postupně vidět Avatar 3 (2024), Avatar 4 (2026) a Avatar 5 (2028).

Celkový rozpočet původního filmu a čtyř pokračování prý překročí 1 miliardu amerických dolarů (přibližně 23 miliard korun). Třetí film už je dotočen a je v postprodukci, ze čtyřky je prý natočena zhruba třetina všech záběrů. Pro pátý film se teprve připravuje scénář. Jak celá sága skončí, je tedy zatím tak trochu ve hvězdách.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru