Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kupte jakékoliv LEGO a získejte Game Pass zdarma Produktové tipy
Xbox Game Pass pro PC 3 měsíce - elektronicky 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku) + Voucher na LEGO® v hodnotě 100 Kč
Xbox Game Pass pro PC 3 měsíce - elektronicky
619 Kč 749 Kč

Kupte jakékoliv LEGO a získejte Game Pass zdarma

autor: Miroslav Václavík

Pro všechny fanoušky her a kostiček LEGO máme jedinečnou nabídku. Od 1. září totiž ke každé stavebnici získáte měsíční předplatné oblíbené služby Xbox Game Pass zdarma. Stačí jen nakoupit a uplatnit získaný kupón. Neváhejte tedy a vrhněte se do víru kostiček a těch největších herních pecek, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje.

Co je to Game Pass?

Díky službě Xbox Game Pass získáte neomezený přístup k více než stovce skvělých počítačových her pro systém Windows 10. Stačí jen nainstalovat, a bezedné možnosti nejpropracovanějších titulů jsou na dosah jediného kliknutí. V rámci Game Passu se navíc můžete těšit i na slevy pro členy, přístup ke kompletnímu katalogu her a skvělé aplikaci. Procházejte knihovnu, čtěte doporučení, filtrujte podle žánru a objevujte nové oblíbené hry.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jaké hry v Game Passu najdu?

V rámci předplatného získáváte přístup k obrovské studnici zábavy. Aby také ne, když na vás čeká přes stovku her všech představitelných žánrů. Nechybí ani nejnovější pecky, jako Psychonauts 2, Humankind, Hades či Twelve Minutes. V zástupu her je i hromada klasik, jako Forza Horizon 4, série Halo, série Age of Emires, Crusader Kings III, Wasteland 3 či Microsoft Flight Simulator. Součástí Game Passu jsou navíc i nové hry hned v den vydání, těšit se takto můžete třeba na Forza Horizon 5 nebo Halo Infinite.

Součástí Game Passu pro PC je EA Play bez dalších poplatků, v knihovně si tak můžete vybrat i z celého zástupu her oblíbeného vydavatele. Nechybí tu tituly, jako jsou FIFA 21, Battlefield V nebo The SIMS 4.

Kompletní nabídku aktuálních titulů najdete na oficiálním webu Xbox Game Passu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak voucher získat?

Jakmile své vysněné LEGO koupíte, stačí si už jen vyzvednou získaný kupón. Na stránkách CZC.cz jděte do nabídky Moje CZC pod vaším uživatelským jménem. Zde naleznete i sekci Kupóny, kde na vás čeká slíbená odměna v podobě měsíční nálože videoherních pecek. Pokud byste měli s voucherem jakékoliv problémy, rádi vám je pomůžeme vyřešit na e-mailové adrese obchod@czc.cz.

Jak získaný kód použít?

Pokud nemáte zkušenost s uplatňováním kódů a dárkových karet na PC, nebojte se, jde o jednoduchou akci na pár kliknutí. Vyberte si jen, zda budete voucher uplatňovat ve webovém prohlížeči, nebo přímo ve Windows 10.

UPOZORNĚNÍ: ZÍSKANÝ KÓD NENÍ MOŽNÉ AKTIVOVAT VE CHVÍLI, KDY MÁTE NA SVÉM ÚČTU AKTIVOVANOU JINOU XBOX SLUŽBU - GAME PASS ČI LIVE GOLD.

Webový prohlížeč

  • Ve webovém prohlížeči přejděte na stránku microsoft.com.
  • Přihlaste se, zadejte 25místný kód a pak postupujte podle pokynů. Pomlčky nemusíte zadávat, systém se o ně postará za vás.

Windows 10

  • Přihlaste se k počítači (ujistěte se, že jste přihlášení pomocí účtu Microsoft, se kterým chcete kód uplatnit).
  • Stiskněte tlačítko Start, zadejte store a pak vyberte Microsoft Store.
  • Vyberte Další informace (…) > Uplatnit kód.
  • Zadejte 25místný kód a postupujte podle pokynů. Pomlčky nemusíte zadávat, systém se o ně postará za vás.

Získejte slevu 300 Kč na Game Pass na 3 měsíce

Pokud se vám navíc Game Pass zalíbí, můžete navíc využít speciálního slevového kódu na tříměsíční předplatné této služby. Stačí při nákupu zadat kód GPPC300 a ušetříte 300 Kč. Neváhejte tedy a nálož úžasných her si prodlužte o dalšího čtvrt roku za neuvěřitelných 449 Kč!

Platnost akce: 1.9.2021 - 31.12.2021

Platnost voucheru: 1.1.2022

Jak uplatnit a kde uplatnit: Kód od CZC je potřeba uplatnit na stránce https://redeem.microsoft.com/

Maximální počet voucheru na zákazníka: Dle počtu objednávek.

Jak získat voucher: Přejít do nabídky Moje CZC pod vaším uživatelským jménem. Sekce Kupóny.

V případě potíží s voucherem se obraťte na naše obchodníky na emailové adrese: obchod@czc.cz

 

Názory ostatních Geeků (1)

avatar

Pouze pro nové účty

tomi2k9 20. 9. 2021 19:32

Nějak jste zapomněli zmínit, že měsíční voucher se dá použít pouze pro nové účty a nefunguje pro stávající. To je trošku hloupý...

Máš něco na srdci?

nahoru