Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Milovníci Vetřelce si přijdou na své. Vzniká nová hororová hra

Milovníci Vetřelce si přijdou na své. Vzniká nová hororová hra

Události
Kniha Aliens - Artbook_147892374
Kniha Aliens - Artbook
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph_951011192
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph
Produkt není určen k prodeji.
Aliens: Fireteam Elite (PS5)_2071315938
Aliens: Fireteam Elite (PS5)
Produkt není určen k prodeji.

Vetřelec poutá milovníky sci-fi již desítky let. Pokud mezi ně patříte, potěší vás informace o pracích na nové hororové hře, kde se pět s tímto mimozemským tvorem setkáme.

Hned na úvod si dovolíme malé upozornění – tento článek není o strategické akci Aliens: Dark Descent, která byla oznámena minulý měsíc na Summer Game Festu. Novinka, která se jmenuje jednoduše Aliens, má nabídnout zcela originální příběh – půjde o titul pro jednoho hráče. Vývoj mají na starosti lidé ze Survios.

Minulý měsíc byla oznámena hra Aliens: Dark Descent, s tou však chystaná novinka nemá nic společného

Podle serveru TrueAchievements se můžeme těšit na strhující akční hororový titul, který bude zasazen do doby mezi prvním a druhým dílem filmového Vetřelce. Vše má přitom běžet na Unreal Enginu 5, pohánět tedy bude tento titul stejný základ jako například i chystaného Zaklínače.

„Svět Vetřelce je natolik rozsáhlý, že nabízí plno dosud nevyprávěných příběhů. Proto jsme se nyní rozhodli využít příležitosti k vytvoření strhující originální hry. Jsme nadšeni, že na ni můžeme spolupracovat s tak věhlasným týmem, jako je Survios. Jde totiž o stejné fanoušky Vetřelce, jako jsme my sami,“ prohlásil k nové hře Luigi Priore, viceprezident společností Disney, Pixar a 20th Century Games.

PC, konzole i virtuální realita

Nechal se zároveň slyšet, že hra poběží na PC a konzolích – konkrétní modely však neupřesnil, s největší pravděpodobností půjde ale o PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Podporovány by měly být také headsety pro virtuální realitu.

Závěrem připomeňme, že Survios stojí například za tituly The Walking Dead Onslaught, Creed: Rise to Glory či Big Rumble Boxing: Creed Champions. Nová hra ze světa Vetřelce by ale měla být doposud jejich největším projektem.

Více bychom se o chystané novince mohli dozvědět na Comic-Conu, který startuje v San Diegu již ve čtvrtek 21. července.

Trailer ke hře The Walking Dead Onslaught

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru