Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Mortal Kombat 12 vyjde ještě letos

Mortal Kombat 12 vyjde ještě letos

Události
Figurka Mortal Kombat - Malefik Spawn_1350333197
Figurka Mortal Kombat - Malefik Spawn
495 Kč 599 Kč
Mortal Kombat 11: Aftermath (Xbox) - elektronicky_628454191
Mortal Kombat 11: Aftermath (Xbox) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Mortal Kombat - Logo Red (M)_783985046
Tričko Mortal Kombat - Logo Red (M)
Produkt není určen k prodeji.

Konec spekulacím se rozhodli udělat tvůrci série Mortal Kombat. Prozradili, že nový díl s číslovkou 12 vyjde ještě letos.

Ještě než začnete jásat, detailnějších informací je zatím poskrovnu a bohužel jsme se nedočkali ani žádného traileru, nad kterým by mohli milovníci násilí a soubojů slintat. Ono to oznámení totiž nebylo patrně vůbec plánované.

Celé to začal již na konci loňského roku autor Mortal Kombatu Ed Boon, který už patrně nevydržel tíhu mlčení a na Twitteru začal bez okolků odpovídat na dotazy fanoušků. Už tehdy prozradil, že oznámení dalšího projektu můžeme očekávat během nadcházejících šesti měsíců a že zmiňovaný projekt vyjde nejspíše ještě v roce 2023. Jen málokdo pochyboval o tom, že řeč je právě o Mortal Kombat 12.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Mortal Kombat 11

Suicide Squad: Kill the Justice League i Mortal Kombat 12

Nyní jsme se však dočkali potvrzení i od oficiálního zdroje. Během hovoru o finančních výsledcích za čtvrtý kvartál loňského roku společnosti Warner Bros. Discovery se totiž prezident David Zaslav rozpovídal o budoucích plánech. „…bude toho ještě víc, včetně očekávaných her Mortal Kombat 12 a Suicide Squad: Kill the Justice League, jejichž vydání je rovněž naplánováno na letošní rok a s velkými ambicemi,“ prohlásil Zaslav. Nahrávka s jeho prezentací se pak začala jako lavina šířit po Twitteru.

Na bližší informace si ale zkrátka budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že titul Mortal Kombat 11 vyšel již v roce 2019. Tehdy lákala především na  prohloubení prožitku ze hry díky novému hernímu systému přizpůsobení postavy (Custom Character Variation System), který hráčům umožní vytvářet přizpůsobitelné verze bojovníků v rámci herního rosteru.

Nedílnou součástí hry byl také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než čtvrt stoletím.

Trailer ke hře Mortal Kombat 11

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru