Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Mortal Kombat servíruje v prvním traileru pořádnou dávku brutality Události
Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)
Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)
1 239 Kč 1 499 Kč
Mikina Mortal Kombat - Gym (L)
Mikina Mortal Kombat - Gym (L)
826 Kč 999 Kč
Mortal Kombat (Xbox 360) - elektronicky
Mortal Kombat (Xbox 360) - elektronicky
412 Kč 499 Kč

Mortal Kombat servíruje v prvním traileru pořádnou dávku brutality

autor: Saša Ševčík

Varování hned na úvod: Tohle dětem rozhodně nepouštějte! První zveřejněný trailer k chystanému filmu Mortal Kombat ukazuje, že se scénáristé nechali inspirovat hrou v každém ohledu. Fanoušci soubojů s nadpozemskými schopnostmi se tedy mají rozhodně na co těšit.

Herní sérii Mortal Kombat snad ani není potřeba představovat – znají ji opravdu každý. Už v letošním roce bychom se měli dočkat podle současných plánů filmového zpracování. Tvůrci se přitom netají tím, že jde o velkorozpočtový snímek, takže o speciální efekty a rozhodně nebude nouze.

Trailer k filmu Mortal Kombat

 

To koneckonců potvrzuje i první zveřejněný trailer, ze kterého je patrné, že se herci rozhodně nedrželi během natáčení zpátky. Naopak chtějí evidentně nabídnou autentický zážitek jako ze hry, který tu zatím nebyl. A to i přesto, že jsme se v minulosti dočkali již třech filmů a dvou seriálů – hraných i animovaných. Žádný z nich se ale zatím nevyrovnal slavné herní sérii.

A právě to by mohlo chystané zpracování Mortal Kombat změnit, kromě traileru to slibuje i celá řada zvučných jmen. Producentem je James Wan, který stojí také za povedenými horory The Conjuring či Saw (V zajetí démonů a Hra o přežití). Hlavním kameramanem byl Germain McMicking, který ukázal svůj um také v seriálu Temný případ či filmu Partyzán. Pro úplnost dodejme, že na režisérskou židli usednul Simon McQuoid.

Před kamerou pak stanul Lewis Tan, který se představí jako Cole Young. Znát ho mimochodem můžete například z Deadpoola 2. A Hirojuki Sanada určitě není fanouškům akčních filmů neznámí, ten ztvární postavu Scorpiona.

Premiéra je naplánována na 16. dubna. I pokud by kina zůstala zavřená, filmoví nadšenci zkrátka nepřijdou – Mortal Kombat bude k dispozici na HBO Max.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka z filmu Mortal Kombat

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru