Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Na tohle jsme čekali! První trailer z filmu Uncharted je venku

Na tohle jsme čekali! První trailer z filmu Uncharted je venku

Události
PS4 HITS - Uncharted: The Lost Legacy + The Nathan Drake Collection_178988269
PS4 HITS - Uncharted: The Lost Legacy + The Nathan Drake Collection
Produkt není určen k prodeji.
Uncharted 4: A Thief's End HITS (PS4)_2024199665
Uncharted 4: A Thief's End HITS (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Uncharted: The Nathan Drake Collection HITS (PS4)_1197707707
Uncharted: The Nathan Drake Collection HITS (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Zombieland, Venom či Gangster Squad. To jsou snímky, pod kterými je podepsaný režisér Ruben Fleischer. Jeho nejnovějším počinem bude film Uncharted, který je v podstatě prequelem k populárním hrám této série.

Premiéra je sice naplánována až na 18. února příštího roku, nicméně tvůrci nám již nyní naservírovali první trailer. Vychutnat si jej můžete i s českým dabingem. Nový film vzniká ve spolupráci společností Sony Pictures Entertainment, PlayStation Productions a studia Naughty Dog, které stojí i za herními tituly. Očekávání od filmu jsou tedy po právu veliká.

Uncharted – filmový trailer

Kromě režiséra Rubena Fleischera, jehož práci zná díky Venomovi snad opravdu každý, se můžeme těšit i na celou řadu hvězdných herců. Nathana Drakea ztvární Tom Holland, původně místo pavoučího muže přitom tvůrci uvažovali o Chrisovi Prattovi ze Strážců Galaxie, ten ale roli odmítnul.

Do role Victora Sullivana se převtělí Mark Wahlberg, jako Chloe Frazer se představí Sophia Ali. Podle ČSFD se můžeme dále těšit na řadu zvučných jmen – ve filmu se objeví Bryan Cranston, Antonio Banderas, Tati Gabrielle, Patricia Meeden či Sarah Petrick.

Filmový děj se zaměří na Nathana Drakea, slavného potomka hledače pokladů sira Francise Drakea. Mladý Drake konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zákeřní konkurenti.

Videoherní svět je dál

Herní svět je v dějové lince podstatně dál, zatím posledním vydaným dílem je Uncharted: The Lost Legacy z roku 2017. Další díl Uncharted: Legacy of Thieves Collection má vyjít až příští rok.

Uncharted: The Lost Legacy se zaměřuje na Chloe Frazer, kterou znáte hlavně z druhého dílu, kde byla impulsivní a lehkovážnou dobrodružkou. Proslulá lovkyně pokladů Chloe, jejíž důvtip, archeologické znalosti a improvizační schopnosti mohou směle soupeřit s těmi, jimiž oplývá Nathan Drake, patří mezi nejoblíbenější postavy celé série.

V boji i za volantem si vydobyla skvělou reputaci. Chloe je impulzivní, hodně improvizuje a spoléhá se především na svou inteligenci – její metody, které často překračují morální hranice, však vždy přinášejí výsledky, a tak je o její služby velký zájem.

Uncharted: The Lost Legacy

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru