Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nadšenci poslali na Bulánky už přes pět milionů korun. Tvůrci přidávají další odměny

Nadšenci poslali na Bulánky už přes pět milionů korun. Tvůrci přidávají další odměny

Události
autor: Petr Kirs

Battle royal režim, puška pro snipery či vesmírný level se stavem beztíže. Na takové odměny láká SleepTeam ve své kampani na Startovači, ve které vybírá peníze na novou verzi slavných Bulánků. A lidé jsou nadšení!

Kampaň na Bulánky byla na Startovači spuštěna přesně před dvěma týdny. Tvůrci tehdy slíbili, že novou hru vytvoří, pokud se vybere alespoň 500 000 korun. Tato suma byla ale prakticky okamžitě překonána, dva miliony měly tvůrci na kontě už druhý den.

Upoutávka na titul Bulánci 2.0

 

A příliv peněz se nezastavil ani v dalších dnech. V pondělí ráno tak počítadlo vybraných peněz ukazovalo již více než 5,3 milionu korun. Do konce kampaně přitom zbývá ještě více než 16 dní. Lze tedy předpokládat, že ve výsledku bude vybraná částka ještě citelně vyšší.

Zájem lidí podpořili tvůrci atraktivními odměnami. Podle výše příspěvku mohou lidé získat sběratelské figurky Bulánků, oficiální trička bulánčí dort a hromadu dalších zajímavostí. V minulém týdnu, kdy byl překonán milník tří milionů korun, byla celá řada dalších odměn přidána. Zároveň byl rozšířen průběh kampaně – za více vybraných peněz slibují tvůrci vytvoření nových zbraní, unikátních skinů, speciální mód pro podporovatele, a dokonce i battle royal režim.

„Bulánci 2.0 nebudou jen stará klasika v novém povlečení, ale přineseme i řadu novinek a vylepšení. Vy, kteří jste si oblíbili multiplayer, se máte na co těšit! Čekají na vás týmové přestřelky i dobývací mód, kde bude lítat peří. I milovníci singleplayeru si přijdou na své,“ slíbili tvůrci. Bulánci budou podle nich hratelní téměř na všech platformách. Hráči v Čechách, na Slovensku i ve světě tak budou mít možnost zažít s rodinou či přáteli ty pravé polštářové bitvy v bezpečí svého gauče.

První verze Bulánků

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru