Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nakup alespoň za 500 Kč a získej na měsíc zdarma O2 TV včetně HBO Max

Nakup alespoň za 500 Kč a získej na měsíc zdarma O2 TV včetně HBO Max

Produktové tipy

Prosinec je už tradičně měsícem darů, a abyste se nemuseli těšit pouze na Štědrý večer, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s O2 a HBO jedinečnou nabídku. Nakupte v období od 1. do 31. 12 alespoň za 500 Kč a získejte voucher s měsíčním předplatným zdarma.

Co všechno dostanu?

Pohoda, dovolená, rodina – to jsou některé z věcí, na které se každý z nás v prosinci těší nejvíc. Zároveň jde však o chvíle, kdy může člověk dohánět resty seriálů a filmů, jež musel po celý rok odkládat. Co si proto udělat radost a získat pro sebe a svou rodinu měsíční předplatné kompletní nabídky O2 TV včetně HBO Max?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ve vysílání O2 TV se kromě klasických kanálů dostanete i k vysílání prestižních sportovních utkání nejvyšší fotbalové i hokejové ligy. Nenechte si ujít žádný šlágr, jelikož se kromě hokeje hraje v prosinci i kopaná O2 pro vás přichystá všechny přenosy. Samozřejmostí je možnost multidimenze, takže vám neuteče ani jeden hokejový či fotbalový zápas.

V rámci voucheru však získáte i přístup k HBO, konkrétně stanicím HBO, HBO 2 a HBO 3 + streamovací služby HBO Max. Ať už tedy dáváte přednost klasickému vysílání, nebo raději sami vybíráte obsah filmového večera, v rámci naší akce potěšíme úplně každého. Od těch nejmenších až po rodiče.

Jak akce funguje?

Získat voucher je skutečně snadné, stačí v období od 1. do 31. 12. 2023 nakoupit na CZC alespoň za 500 Kč, a měsíc filmové a sportovní zábavy máte zajištěný. Voucher následně získáte přímo na svůj e-mail a možnost uplatnit jej trvá až do 31. 1. 2024. Pro aktivaci je potřeba založit si na O2 TV účet, u kterého si navolíte vše potřebné.

Pro jistotu jsme připravili i podrobný návod s obrázky každého z kroků, voucher proto zvládne aktivovat úplně kdokoliv. Kompletní postup naleznete zde, v případě jakýchkoliv dotazů či problémů se pak můžete obrátit přímo na zákaznické centrum.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aktuální nabídka HBO Max

HBO toho má standardně v nabídce celou hromadu a vy si proto můžete zvolit od filmů pro nejmenší, přes rodinné komedie až po pořádná dramata. Pro fanoušky videoher je připravený seriál inspirován stejnojmenným titulem Last of Us. Děj se odehrává dvacet let po zániku moderní civilizace, kdy je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

Pro milovníky komiksů je tu celý zástup pořadů, jako jsou Flash, Liga spravedlnosti či Black Adam. Ti, kdo dávají přednost fantasy, si také přijdou na své, v nabídce HBO Max najdeme například jak trilogii filmů Hobit, tak seriál Rod Draka, jenž se odehrává 200 let před událostmi Hry o trůny a zachycuje Targaryeny vládnoucí Sedmi královstvím.

V nabídce HBO Max jsou ale stovky seriálů a filmů z produkce firem jako Warner Bros, DC, Cartoon Network a dalších. Ponořte se proto během zimního období do hitů stříbrného plátna a udělejte si radost díky jedinečné akci. Kdy jindy si v klidu rodinného kruhu najdete příležitost na společné sledování, když ne přes nadcházející měsíce.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru