Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Návrat do temnoty. Necromancer se odhaluje v Diablu IV

Návrat do temnoty. Necromancer se odhaluje v Diablu IV

Události
Diablo IV (Xbox)_897423185
Diablo IV (Xbox)
1 156 Kč 1 399 Kč
826 Kč 999 Kč
Kniha The Art of Diablo_2025532204
Kniha The Art of Diablo
Produkt není určen k prodeji.
Bunda Diablo IV - Prime Evil Fatigue (L)_22665800
Bunda Diablo IV - Prime Evil Fatigue (L)
Produkt není určen k prodeji.

Už v příštím roce se dočkáme vydání Diabla IV. Během společné prezentace Xboxu a Bethesdy jsme se nicméně již nyní dočkali příběhového traileru, ale také prvního gameplaye. Obě videa jsou přitom zasvěcena Necromancerovi.

V nejnovějším pokračování této legendární ságy si hráči užijí zbrusu nový příběh. Hra slibuje návrat k temnějšímu pojetí světa Sanctuary – tedy do pekelné jámy, která byla zbavena vší naděje a je ovládána hordami strašlivých démonů.

Tvůrci slibují, že se hráči mohou těšit na konflikt v dosud největším světě, jaký byl kdy v celé sérii k vidění. Obývaný přitom bude novými hrozbami a smrtícími střetnutími s masivními bossy s více fázemi. Hráč bude cestovat napříč pěti odlišnými regiony plnými smrtících nepřátel.

Filmový trailer k titulu Diablo IV odhaluje Necromancera

„Démonka Lilith, dcera Nenávisti, se vrátila a šíří svou zkázu a zlo, zatímco bojuje, aby gotický svět získala zpět. A je na vás, abyste ji zastavili,“ lákají tvůrci z Blizzardu. Diablo IV má být přitom vyvrcholením celé 25leté historie této značky. Tvůrci tvrdí, že nové dějství je „akční RPG příští generace“, které spojuje zabíjení příšer a sběr kořisti.

V Diablo IV na hráče čeká hned pět povolání, přičemž většina budou skalním fanouškům důvěrně známa. Ničte své nepřátele brutálním bojem na blízko jako Barbar, usmažte či zmrazte je jako Kouzelnice, nebo se proměňte ve zvířata coby Druid. Nejnovější videa jsou zasvěcena Necromancerovi, pán nemrtvých společně s Renegátem přehled povolání uzavírá. Sluší se zdůraznit, že každé povolání má pak své vlastní vývojové stromy a spoustu schopností, které hráčům pomohou, aby se vyrovnali s nepřáteli.

Gameplay záběry pocházejí z konzole Xbox Series X, pro ni vyjde Diablo IV již během nadcházejícího roku. Plejáda podporovaných platforem nicméně bude daleko širší, konkrétně bude hra určena pro PC, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4. Již nyní se je možné registrovat do bety.

Gameplay odhaluje klasickou Diablo hratelnost

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru