Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nejvzácnější zbraň v CS:GO? Utratit 9 milionů zatím nikdo nechce

Nejvzácnější zbraň v CS:GO? Utratit 9 milionů zatím nikdo nechce

Události
CZC.Gaming Squire GC115, herní PC_1043584370
CZC.Gaming Squire GC115, herní PC
14 042 Kč 16 990 Kč
CZC.Gaming Knight GC151, herní PC (Powered by MSI)_949796261
CZC.Gaming Knight GC151, herní PC (Powered by MSI)
32 223 Kč 38 990 Kč
autor: Petr Kirs

Svět obletěla zpráva, že nejdražší virtuální zbraň v CS:GO zamířila do aukce. Majitel chce za ní takový balík, že by to v Česku stačilo i na koupi domu. Háček je ale v tom, že kupec se hledá zatím marně…

Podle současných ceníků je nejdražší zbraní AK-47 (StatTrak) | Case Hardened se „scar patternem“. Její cena se vyšplhala na rekordní hodnotu především díky tomu, že ji zdobí hned čtyři samolepky dnes již zaniklé organizace Titan z Katowic 2014.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

AK-47 (StatTrak) | Case Hardened se „scar patternem“ v aukci zatím nikdo nekoupil.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že samolepky z tohoto ročníku patří k těm vůbec nejcennějším. Postaral se o to především tým iBUYPOWER, který byl za prodání zápasu trvale zabanován. Jen samotná samolepka tohoto týmu se aktuálně prodává za zhruba 1,5 milionu korun.

Vedle iBUYPOWER a Titan (Holo) patří mezi další hodnotné samolepky z tohoto ročníku Reason Gaming (Holo), Vox Eminor (Hollow), Team Dignitas (Holo), Team LDLC (Holo), Natus Vincere (Holo), Clan-Mystik (Holo), HellRaisers (Holo) či LGB Esports (Holo). Prohlédnout si je můžete v galerii na konci článku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aktuální cena samolepek iBUYPOWER (Holo) z Katowic 2014 bere dech

Promyšlená reklama?

Nyní se ale vraťme k vzácnému AK-47 (StatTrak) | Case Hardened, u kterého byla vyvolávací cena stanovena na 385 000 eur, tedy bezmála 9,4 milionu korun. Nabízí ji vášnivý sběratel Luksusbums, který má ve sbírce desítky dalších vzácných předmětů. Jedním dechem se sluší dodat, že Luksusbums je zároveň spolumajitelem portálu SkinBid, na kterém se tato zbraň nabízí.

Vzácnost zbraně nijak rozporovat nechceme. Je ale otázkou, zda cenu nevyšponoval tak vysoko jen kvůli tomu, aby portál SkinBid více zpropagoval v médiích. Přeci jen tato aukční síň žije především z poplatků, které si účtuje za uskutečněné transakce, ať už se bavíme o prodejích či aukcích. Čím více lidí zde bude obchodovat, tím více SkinBid logicky vydělá.

Této teorii nasvědčuje i fakt, že i když by AK-47 (StatTrak) | Case Hardened i se čtyřmi holografickými samolepkami Titan z Katowic 2014 chtěla mít celá řada hráčů ve své sbírce, reálnou nabídku v aukci zatím nikdo neučinil. Aukce má přitom končit již ve čtvrtek večer.

02.jpg
03.jpg
04.jpg

Nejhodnotnější samolepky z Katowic 2014

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru