Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nenápadný monitor od HP ukrývá celý počítač i Alexu Události

Nenápadný monitor od HP ukrývá celý počítač i Alexu

Velmi zajímavý all-in-one počítač ukázala světu společnost HP. Novinka má totiž vůbec poprvé v historii tohoto elektronického gigantu v sobě zabudovanou virtuální asistentku Alexu. Upřít se novince nedá ani líbivý vzhled.

Nová sestava spadá do produktové řady Envy a jde v podstatě o 34palcový zakřivený monitor, který v sobě ukrývá všechny potřebné počítačové součástky, a hlavně také funguje jako domeček pro virtuální asistentku Alexu.

HP se u novinky chtělo pochlubit hlavně vytříbeným designem, který je pro modely řady Envy typický. Zakřivený panel je tak velmi tenký a je pomocí kovového podstavce napojen na základnu, ve které se ukrývají jednotlivé počítačové součástky. Sluší se podotknout, že základna má zároveň zabudované mikrofony, díky kterým je právě Alexa schopna poslouchat hlasové příkazy svého majitele, a také prémiové reproduktory z dílny Bang & Olufsen.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nový HP Envy Curved 34

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nový HP Envy Curved 34

 

34palcová obrazovka nabídne extrémně široký poměr stran a rozlišení 3 400 x 1 400 obrazových bodů. Přesné parametry sestavy drží HP zatím pod pokličkou, lze nicméně očekávat, že půjde o aktualizovanou verzi staršího provedení, které bylo na pulty obchodů uvedeno už v loňském roce.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že loňský HP Envy Curved 34 stavěl na procesoru Intel Core i5-7400T, měl k dispozici 8 GB operační paměti, rychlou 256GB SSD jednotku, 1TB pevný disk a grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 950M 4GB GDDR5.

Novinka, která by se měla na pultech obchodů objevit ještě v letošním roce, pravděpodobně nabídne procesory Intel Core 8. generace, grafické karty NVIDIA tisícovkové řady a v neposlední řadě také více operační paměti a úložného prostoru. Na přesné specifikace, stejně jako na cenu a datum uvedení na trh, si však budeme muset ještě počkat.

Pokud nechcete čekat, můžete se podívat na aktuálně nabízené all-in-one sestavy HP Envy. Ty se nabízejí s rovným i zakřiveným displejem, jak se můžete přesvědčit v našem obchodě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Loňský HP Envy Curved 34

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Loňský HP Envy Curved 34

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru