Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Nesmrtelný rickroll je zpět. Užijte si ho ve 4K Události

Nesmrtelný rickroll je zpět. Užijte si ho ve 4K

autor: Petr Kirs

Z legendární popové písničky Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho se v uplynulých letech stal internetový mem. Nesmrtelný rickroll, jak se tanečku s touto hudbou přezdívá, se nyní dočkal remasterované verze. Užít si ho tak můžete ve 4K rozlišení.

Pokud vás náhodou song Never Gonna Give You Up minul, alespoň v rychlosti připomeňme, že v osmdesátých letech minulého století šlo o jeden z největších hitů. S příchodem internetu se ho ale někteří lidé tak moc přejedli, že s ním začali trolit všechny ostatní.

Song Never Gonna Give You Up

 

Na internet například umístili kopii nějakého seriálu či filmu, místo něj si však lidé do svých počítačů stáhly neustále se opakující smyčku songu od Ricka Astleyho. Říkalo se, že někdo rickrollnul člověka. Bez nadsázky tak jde o jeden z nejdéle žijících internetových memů, Techno Viking promine.

V současnosti se tak internet dělí bez nadsázky na dva nesmiřitelné tábory – jedněm vykouzlí tato skladba úsměv na rtech, druzí z ní ale nemohou slyšet ani jeden tón. Právě pro první skupinu nicméně přinesl kanál Revideo remasterovanou verzi ve 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Užít si slavný rickroll můžete s tak neskutečnými detaily jako nikdy předtím.

Remasterovaná verze je k dispozici zde, nicméně v České republice není oficiálně dostupná.

Porovnání originální a remasterované verze

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru