Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Next-gen Zaklínač 3 jen tak nebude

Next-gen Zaklínač 3 jen tak nebude

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
651 Kč 788 Kč
Čepice The Witcher - Destiny_1842769833
Čepice The Witcher - Destiny
Produkt není určen k prodeji.
Tričko The Witcher - Back to Back (XXL)_1805741138
Tričko The Witcher - Back to Back (XXL)
412 Kč 499 Kč
Plyšák The Witcher - Geralt_652149668
Plyšák The Witcher - Geralt
330 Kč 399 Kč

Odklad next-gen verze Zaklínače 3 oznámilo polské studio CD Projekt Red. Kdy se majitelé konzolí nové generace novinky dočkají není zatím známo.

Původně měl totiž next-gen Zaklínač 3 vyjít již během druhého kvartálu letošního roku, tedy nejpozději v červnu. CD Projekt Red se ale rozhodl zbývající práci již nenechat na pomocném studiu Saber Interactive, ale dokončit ji in-house.

To se pochopitelně neobejde bez celé řady organizačních problémů, kvůli čemuž se vydání odkládá zatím na neurčito. „O novinkách vás budeme informovat hned, jak budeme moci. Děkujeme za pochopení,“ uvedli tvůrci na Twitteru.

Gameplay Zaklínače 3 na PS5

Další Zaklínač potvrzen

Už v minulém měsíci přitom CD Projekt Red potvrdil práce na novém Zaklínači. „S radostí oznamujeme, že další díl ze série videoher The Witcher je v současné době ve vývoji a odstartuje novou ságu pro tuto sérii,“ uvedli v pondělí tvůrci na oficiálních stránkách hry.

Zároveň prozradili, že navázali při pracích na novém Zaklínači strategické partnerství s herním studiem Epic Games. V praxi to znamená, že místo REDenginu, který pohání například i Cyberpunk 2077, bude připravovaná hra používat Unreal Engine 5.

„Spolupráce zahrnuje nejen licencování, ale i technický vývoj Unreal Enginu 5, stejně jako potenciální budoucí verze Unreal Enginu. Budeme úzce spolupracovat s vývojáři Epic Games s cílem pomoci jim přizpůsobit engine pro zážitky v otevřeném světě,“ prohlásili tvůrci s tím, že smlouva mezi oběma společnostmi byla uzavřena na několik let.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Geralt z Rivie

Nový hlavní hrdina?

Kromě zveřejněného poutáku, který si můžete prohlédnout v úvodu článku, však ale tvůrci nic dalšího neprozradili. „V tuto chvíli pro vás nemáme žádné další podrobnosti týkající se hry – jako je časový rámec vývoje nebo datum vydání,“ uzavřeli tvůrci.

Sluší se nicméně připomenout tvůrci v minulosti tvrdili, že byl Geraltův příběh ukončen, ale že svět Zaklínače CD Project Red rozhodně neukončí. Vzhledem k tomu, že i nyní slibují „novou ságu“, lze předpokládat, že se dočkáme nového hlavního hrdiny.

Na prvním poutáku je vyobrazen zaklínačský medailon, který připomíná kočkovitou šelmu – patrně rysa. Řezník z Blavikenu měl přitom medailon se symbolem vlka. Bude tedy zajímavé sledovat, kam se celý příběh posune…

Zaklínač 3: Divoký hon vyšel již v roce 2015

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru