Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nové iPhony prodávají i s kouskem majetku Steva Jobse

Nové iPhony prodávají i s kouskem majetku Steva Jobse

Události
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold_1868936823
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPhone 12, 128GB, Blue_1193615374
Apple iPhone 12, 128GB, Blue
15 860 Kč 19 190 Kč
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green_2082069182
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green
Produkt není určen k prodeji.
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver_2074231652
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver
Produkt není určen k prodeji.

Stejně jako u loňských jedenáctek uvedl ruský úpravce Caviar speciální edici nových iPhonů 12, které obsahují kousek majetku Steva Jobse. Na zadní straně mimochodem nechybí ani podpis zakladatele společnosti Apple.

Caviar se proslavil především jako úpravce luxusních telefonů všech možných výrobců. Velkou pozornost ale každoročně věnuje modelům s logem nakousnutého jablka – a jinak tomu není ani letos, kdy se ukázaly dvanáctky ve speciální edici Jobs, která je pochopitelně zasvěcena zakladateli společnosti Apple.

Upravené iPhony 12 jsou výjimečné především logem nakousnutého jablka na zadní straně – v něm se totiž ukrývá kousek ikonického roláku, který Steve Jobse pravidelně nosil. A skutečně jde o oblečení, které bylo majetkem zakladatele Applu. Společnosti Caviar se ho podařilo sehnat v jedné z aukcí a ve stejném designu vyvedl i loňské jedenáctky.

Případní zájemci mohou vybírat mezi iPhonem 12 Pro a 12 Pro Max v černé a bílé barvě, případně luxusnějším černozlatým provedením. K dispozici je také exkluzivní edice Jobs 1ST, která díky dvoubarevným zádům připomíná původní iPhone. Ceny startují na 6720 dolarů, tedy v přepočtu necelých 150 000 korunách. Ve všech případech jde o limitovanou edici 99 kusů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nové dvanáctky v edici Jobs

 

Design podle slavného meče

Pokud by vám to bylo málo, připravil si Caviar také upravené dvanáctky podle legendárního meče Zulfiqar. Designová kolekce plná luxusních výrobních materiálů nese název Warrior. Hned na úvod se přitom slučí zmínit, že se soustředí výhradně na tři dražší modely, tedy konkrétně iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Kdo by toužil po nejmenším iPhonu 12 mini, má zkrátka smůlu. Společnost Caviar všechny předělané novinky již nyní nabízí v rámci předobjednávky na svých webových stránkách, přesné datum zahájení prodeje však zatím neuvedla.

Jisté je ale to, že případní zájemci si budou muset šáhnout pořádně hluboko do kapsy. Pokud totiž rozmýšlíte, který z nových iPhonů 12 pořídit, zpravidla uvažujete nad cenovkami okolo 20 či 30 tisíc korun. Proti tomu ale ten nejlacinější model od Caviaru stojí v přepočtu 125 tisíc korun. A co za tuto částku získáte?

Všechny telefony mají stejné součástky jako sériová výroba, nejzajímavější je ale zadní strana a celkový design, který se bez nadsázky změnil k nepoznání. Telefony jsou oděny do „meče, který se zrovna vrhá do brnění nepřítele“. Tento chevronový design vypadá skutečně působivě, platí to přitom i pro to nejlevnější provedení – model Knight je obložen titanem, design zasvěcený vikingům pak kombinuje titan s červeným mramorem a vlčí kůží. Samurai pak láká na titan, červený mramor a karbonovou dekoraci.

Všechny tři zmiňované provedení startují na avizované částce 125 tisíc korun. Edice Assasin cílí na náročnější uživatele a je dražší, kromě titanu a karbonu u ní nalezneme ještě černý mramor. Tyto modely poznáte na první dobrou i podle kapky krve, která se nachází na ostří meče. Zajímavý designový prvek byl vyroben ze smaltovaných červených šperků. U všech těchto čtyř edic se počítá s 99 vyrobenými kusy, půjde tedy o striktně limitovanou edici.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pro jedince, kteří chtějí skutečně dávat své bohatství na odiv pak bude určen model Zulfiqar, který je pojmenovaný po stejnojmenné meči. U něj najdete kapky krve hned dvě, tentokrát se jedná o pravé červené rubíny. Na zadní straně naleznete také 18karátové zlato, titan se vzorem damaškové oceli a vložky ze zeleného mramoru. Utratit bezmála 700 tisíc korun za toto provedení ale bude moci jen 19 šťastlivců.

Pouze sedm telefonů pak bude k dispozici v rámci edice Imperator. Nejluxusnější provedení se inspirovalo samotným císařem Konstantinem. Čekejte jen to nejlepší, například černý mramor s bílými žilkami, kterým se vykládaly římské paláce. U tohoto se telefonu se však cenovka vyšplhala dokonce až na více než milion korun.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru