Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Nový trailer na Prsteny moci ukazuje Středozem tisíce let před událostmi Pána prstenů

Nový trailer na Prsteny moci ukazuje Středozem tisíce let před událostmi Pána prstenů

Události
Figurka Lord of the Rings - Gandalf the Grey_228912865
Figurka Lord of the Rings - Gandalf the Grey
Produkt není určen k prodeji.
Rohožka Lord of the Rings - You Shall Not Pass_1625255705
Rohožka Lord of the Rings - You Shall Not Pass
Produkt není určen k prodeji.

Ambiciózní seriál bude dostupný předplatitelům služby Amazon Prime Video od 2. září letošního roku. Tvůrci nám postupně dávkují trailery a zvyšují očekávání.

Zpráva, kterou právě čtete, se velmi pravděpodobně bude v následujících dvou měsících ještě několikrát opakovat. Na světě je totiž další nový trailer k seriálu Pán prstenů: Prsteny moci, který je tak rozlehlý, ambiciózní a neuvěřitelně drahý (přes 11 miliard korun jen za 1. sérii), že jej jeho tvůrci odmítají vůbec nazývat televizním seriálem. Prsteny moci mají celkově na ploše 50 hodin a pěti sérií rozebrat dění v éře Druhého věku, tisíce let před událostmi, které jsme viděli ve filmových trilogiích Pán prstenů a Hobit. 

Pán prstenů: Prsteny moci - nový trailer

Španělský režisér J. A. Bayona nedávno v rozhovoru uvedl, že "Prsteny moci nejsou televizní seriál. Vytváříme tady úplně novou formu umění". Showrunneři a producenti J. D. Payne and Patrick McKay si ještě přisadili a prohlásili, že Prsteny moci nabídnou více akčních sekvencí, než kterákoliv jiná show v televizi nebo na streamovacích službách kdy nabídla. Hypování viditelně tvůrcům jde, může se jim ale také šeredně vymstít v případě, že se ukáže, že spíše než epický příběh z milovaného světa nabídnou Prsteny moci předraženou CGI slátaninu - a po mnoha podobných zkušenostech z minulosti je i toto zcela reálná varianta. 

Mladší verze elfů, které dobře známe

Nejnovější trailer skrze mysteriózní objekt padající z nebe, který pozorují různé bytosti z různých části Středozemě, ukazuje dosud neviděná místa i postavy. Vidíme tak elfy, předky hobitů, lidi, trpaslíky nebo enty. Přestože se show odehrává ve Druhém věku, poznáme i některé staré známé tváře, byť v podání mladšího hereckého tria. Konkrétně jde o elfy Galadriel (místo Cate Blanchett nově Morfydd Clark), Elronda (Huga Weavinga nahradí Robert Aramayo) a Isildura (Maxim Baldry místo Harryho Sinclaira). 

Těšíte se na první sezónu show Pán prstenů: Prsteny moci? A věříte, že se tvůrcům podaří dostát očekáváním? Napište nám do komentářů. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Prsteny moci

Podle trailerů to zatím vypadá dost slabé :( Snad se jenom mýlím, protože jsem velký fanoušek Pána prstenů a Hobit

Hrůza

Podle trailerů se bohužel jedná o naprostou perverzi díla pana Tolkiena. Tak trochu jsem to očekával a upřímně se modlím za to aby to lidi rozpoznali jako trash, kterým to po právu je.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru