Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Od upírů k Batmanovi. Robert Pattinson se představuje jako superhrdina

Od upírů k Batmanovi. Robert Pattinson se představuje jako superhrdina

Události
Batoh Batman - Gold Log_629951767
Batoh Batman - Gold Log
Produkt není určen k prodeji.
Tričko DC Batman - Distressed Mono Logo (L)_1707994652
Tričko DC Batman - Distressed Mono Logo (L)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Cable Guy - Batman_350841346
Figurka Cable Guy - Batman
619 Kč 749 Kč

V příštím roce se můžeme těšit na celou řadu filmů a her z pera DC Comics. Těšit se například můžeme na zbrusu nové pojetí Batmana, do kterého se převtělí známý svůdník upířího světa Robert Pattinson. A podle prvního traileru se máme opravdu na co těšit.

Robert Pattinson je bezesporu zkušený herec, který má za sebou velmi bohaté zkušenosti z různých filmových žánrů. Pravděpodobně největší slávu mu ale přinesla Twilight sága, ve kterém představoval jednoho z hlavních nesmrtelných. Kvůli jeho subtilnější postavě by si ho ale málokdo dokázal představit jako nějakého superhrdinu. Přesně to se ale v příštím roce stane…

Trailer k filmu The Batman

 

Pattison totiž bude ústřední postavou chystaného celovečerního snímku The Batman. Zapomeňte tedy na ostré zuby a rozpustilé středoškoláky, prim tentokrát bude hrát trikot netopýřího muže. I když by to málokoho ještě před pár týdny napadlo, nový Batman bude podle všeho daleko tvrdší, než jsme byli dříve zvyklí. Alespoň to naznačuje první filmová ukázka, která byla zveřejněna v neděli.

Hlavní hrdina z Twilight ságy sice nemá tak vypracované svaly jako jeho herečtí předchůdci, ale překvapivě mu to na vážnosti vůbec neubírá. V ukázce, ve které jde mimochodem krátce vidět i Kočičí žena, rozdává jednu ránu za druhou. A zaskočit dokáže celý gang padouchů…

Posuzovat úspěch nového zpracování – a logicky tedy také Pattisonův herecký um – nicméně budeme moci až v příštím roce, na kdy je premiéra plánována. Jisté je nicméně to, že Ben Affleck nasadil laťku pořádně vysoko, a tak to nové herecké obsazení nebude mít vůbec jednoduché.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ben Affleck jako Batman

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru