Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

p30

 • Test: Jak fotí Huawei P30 Pro?

  V roce 2019 šlo o jeden z nejlepších fotomobilů na světě. Model Huawei P30 Pro byl dokonce tak dobrý, že se i v letošním roce stále drží na předních příčkách žebříčku nejlepších fotomobilů. Co od něj můžeme čekat v praxi?

 • Recenze: Huawei P30 Pro – mobilní král s nejlepším fotoaparátem

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Huawei uvedla před pár týdny do prodeje svou novou vlajkovou loď P30 Pro. Za tento smartphone začala okamžitě získávat jedno ocenění za druhým, protože mnohých se opravdu povedl. Právě proto jsme se novou třicítku rozhodli prozkoumat detailně také my.

 • Trojlístek je kompletní. Huawei P30 Lite je derivát vlajkové lodi

  autor: Petr Kirs

  Společnost Huawei oficiálně představila novinku zvanou P30 Lite, tím se zkompletoval trojlístek nové třicítkové série tohoto výrobce. Přestože verze Lite je v mnoha ohledech osekaná a nenabízí takové vychytávky jako vrcholná verze P30, má šanci díky líbivější cenovce zaujmout.

 • Nové fotomobily Huawei doplní také sluchátka a hodinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Huawei tento týden odhalila špičkové telefony P30 a P30 Pro. Premiéru si nicméně odbyly také další dvě zajímavé novinky – bezdrátová sluchátka FreeLace a nové modely chytrých hodinek řady Watch GT.

 • Nejlepší Android na trhu? Huawei P30 Pro boří hranice mobilní fotografie

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Huawei představila v úterý novou vlajkovou loď zvanou P30 Pro. Ta zaujme především pěticí fotoaparátů, které bez nadsázky boří hranice mobilní fotografie. Novinka tak má našlápnuto stát se nejlepším Androidem letošního roku. Zaujmout může ale také Huawei P30.

 • Huawei láká na vlajkovou loď P30. Ukazuje ji po kouskách

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Huawei svolala novináře na velkou tiskovku, která se bude konat příští týden v Paříži. Překvapivě se ale letos tento výrobce nesnaží držet všechny informace o chystaném zařízení pod pokličkou, místo toho postupně dávkuje svým fanouškům jednu informaci za druhou.

nahoru