Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Pán Zla se vrací. Diablo II Resurrected není jediná novinka, kterou Blizzard chystá Události
Diablo IV (PC)
Diablo IV (PC)
1 404 Kč 1 699 Kč
Kniha The Art of Hearthstone: Year of the Kraken (EN)
Kniha The Art of Hearthstone: Year of the Kraken (EN)
726 Kč 799 Kč
Figurka World of Warcraft - Sylvanas
Figurka World of Warcraft - Sylvanas
1 156 Kč 1 399 Kč
Tričko Diablo III - Tyrael (US L / EU XL)
Tričko Diablo III - Tyrael (US L / EU XL)
412 Kč 499 Kč
World of Warcraft - Horde Core
World of Warcraft - Horde Core
164 Kč 199 Kč

Pán Zla se vrací. Diablo II Resurrected není jediná novinka, kterou Blizzard chystá

autor: Saša Ševčík

Lednové úniky se skutečně potvrdily – Blizzard nás vrátí zpět do pekla. V rámci akce BlizzConline 2021 jsme se dočkali první ochutnávky z připravovaného remaku titulu Diablo II. Nejlepší přitom je, že bychom se ho měli dočkat ještě letos! Novinek je navíc daleko více…

Hned na úvod se sluší také zdůraznit, že vedle majitelů PC se remaku dočkají také konzolisté. Novinka zvaná Diablo II Resurrected totiž bude určena také pro PlayStation 5, Switch a Xbox Series S a X. První ukázka navíc dává tušit, že si Blizzard po fiasku s remasterem Warcraft III Reforged dal opravdu záležet a že půjde o vyšperkovanou verzi hry.

Remaster nabízí cross-save, modernizované UI, prostorový zvuk, větší stash či remasterované filmečky. Jedním tlačítkem také bude možné přepínat mezi původní a modernizovanou grafikou. Chybět přitom nebude ani datadisk Lord of Destruction.

Diablo II Resurrected

 

Diablo 4 a arkádovky

V rámci BlizzConline 2021 jsme se dočkali také novinek v Diablu 4. Fanoušci čtyřky se mohou těšit na rouge, k barbarovi kouzelnici a druidovi se tak připojí čtvrtá do party – drsná vražedkyně. Rogue by přitom měla být velmi flexibilní postava, které nebudou cizí dýky ani luk.

Novinkou je i Blizzard Arcade Collection, který udělá radost všem, kdo si koupili některý z narozeninových bundlů od Blizzardu. Ti totiž získají kolekci tří arkádovek The Lost Vikings (1992), Rock & Roll Racing (1993) a Blackthorne (1994) zadarmo. Pro ostatní bude retro sada k dispozici za 20 dolarů.

U karetní hry Hearthstone jsme se dočkali nové expanze Forged in the Barrens, ukázku nové zóny si můžete také prohlédnout v prvním traileru.

Diablo 4 – Rogue

Blizzard Arcade Collection

Hearthstone – Forged in the Barrens

 

World of Warcraft v hlavní roli

Není překvapením, že v rámci BlizzConline 2021 byl nemalý prostor věnován také World of Warcraft. Již nyní je tak jasné, že expanze Shadowlands dostane obsahový patch Chains of Domination. Nový trailer přitom naznačil, že s králem Stormwindu Anduinem Wrynnem to nevypadá vůbec dobře.

Blizzard zároveň konečně oficiálně oznámil Burning Crusade Classic, tedy rekonstrukci první expanze pro World of Warcraft, která vyšla v roce 2007. Bude zajímavé sledovat, zda se podaří Blizzardu zapůsobit na city hráčů tak jako před lety.

World of Warcraft: Shadowlands – Chains of Domination

World of Warcraft: Burning Crusade Classic

Názory ostatních Geeků (1)

avatar Ověřený GEEK - level 3

Nostalgie

Khalai Ověřený GEEK 22. 2. 2021 12:12

Diablo II je moje srdcovka, před těmi lety jsem v tom utopil stovky a stovky hodin (všech sedm postav na LVL 90-95).Takže remake si dám opět s chutí :-)

Máš něco na srdci?

nahoru