Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pařba CS:GO se zvrtla. V Pardubicích zasahovala policie přímo v pokojíčku

Pařba CS:GO se zvrtla. V Pardubicích zasahovala policie přímo v pokojíčku

Události
CZC.Gaming Hellhound, herní sluchátka, černá/červená_651889381
CZC.Gaming Hellhound, herní sluchátka, černá/červená
Produkt není určen k prodeji.
CZC.Gaming Shapeshifter Silent, herní myš, bezdrátová, tichá_2034048998
CZC.Gaming Shapeshifter Silent, herní myš, bezdrátová, tichá
1 074 Kč 1 299 Kč
CZC.Gaming Hexblade, herní klávesnice, Cherry MX Silent Red, CZ_1338839902
CZC.Gaming Hexblade, herní klávesnice, Cherry MX Silent Red, CZ
1 652 Kč 1 999 Kč

Práce městských policistů není vždy jednoduchá, řeší přestupky, bezdomovce i výtržnictví. Pardubičtí ochránci práva a pořádku si na seznam zásluh nově připíšou i zákrok proti partičce počítačových hráčů.

O tom, že policie zasahuje proti hráčům, slýcháváme především ze zahraničních médií. V USA se už před lety začal rozmáhat swatting – trik, jakým náruživí hráči videoher likvidují nepohodlné soupeře. V praxi je to vlastně velmi jednoduché, hráči zavolají na ně pod falešnou záminkou policejní zásahové týmy (SWAT), načež v domě jejich oběti proběhne regulérní zásah.

Swatting využívají někteří hráči jako pomstu

V případě zásahu Městské policie z Pardubic šlo však o něco zcela jiného. „K rušení nočního klidu z rodinného domu v Pardubicích vyjela hlídka strážníků krátce po půlnoci. Na terase našla jen tiše sedící rodiče, zato v podkroví jeli čtyři mládežníci pěkně hlasitou videoherní pařbu,“ uvedli strážníci na oficiálním Twitteru Městské policie.

Podělili se také o pikantnost na závěr. Sotva vstoupila jednotka do pokojíčku, ozvala se všem milovníkům Counter-Striku dobře známá hláška: „Counter Terrorist win“. Zda celou záležitost ochránci zákona vyřešili domluvou, zahráli si s výtečníky odvetnou partičku či snad dokonce padla nějaká pokuta, však zpráva již neuvádí.

Moudro na závěr? Pořiďte si nějaká kvalitní sluchátka, ideálně i tichou herní myš a nehlučnou klávesnici. Pokud vydržíte nedávat své emoce hlasitě najevo, nebudete pak už nikoho rušit v kteroukoliv denní či noční dobu. A městská policie nebude mít žádný důvod, vstupovat do vašeho pokojíčku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zpráva Městské policie Pardubice na Twitteru

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Kidi

Kazdy, kdo hraje CS, vi, ze se hraje se sluchatkama, aby hrac rozeznal, kde nepritel je. Tohle musely byt nejake lamy, jeste ze hraji offline na LANce :D

Csgo

Chudáci ani lanku si nemohli dopřát 🥺🤣

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru