Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

pc konfigurátor

 • Postavili jsme pekelný stroj na hraní Diablo IV s DLSS 3 (a Blizzard nám ho posvětil)

  Vymazlené herní stroje mají naši buildeři nejradši a jestli mohou do své práce přidat něco extra, tak tím líp. A protože se v CZC všichni těšíme na vydání očekávané pecky Diablo IV, vymysleli jsme společně se značkami NVIDIA a Gigabyte AORUS stylové PC, na kterým se budou pekelní démoni rubat raz dva. A ještě k tomu z něj jde dým!

 • Sestava na míru

  Pořád nemůžete narazit na PCčko, které by přesně odpovídalo vašim geekovským představám? Tak už nehledejte. Sestavení počítače na CZC.cz je snadné, rychlé a hlavně za super cenu!

 • Jak vybrat PC (pevný počítač)

  Máte v plánu pořídit si pevný počítač? Takový, který dáte na jedno místo a tam vám bude vždycky k dispozici? Dobře, pojďme se společně podívat, jak vybrat komponenty do PC a jak vybrat stolní počítač.

 • Herní bestie se zaseknutou sekerou? Máme!

  Naši buildeři se nezastaví před žádnou výzvou a společně se značkami NVIDIA a Gigabyte AORUS vytvořili namakanou herní sestavu postavenou na míru hře Dying Light 2: Stay Human, která zvládne všechny hry na ultra detaily. A zasekli do ní i sekeru!

 • Jak Češi staví PC sestavy? Všechna data se dozvíte v naší infografice!

  Počítače máme v názvu i v DNA. Stavíme je už více než 20 let. Loni jsme spustili PC Konfigurátor a při té příležitosti se ohlédli za desetiletkou plnou křemíku.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Sestavení herního PC

  Užijte si hodiny a hodiny zábavy na svém vysněném herním PC. Díky konfigurátoru na CZC.cz si naklikáte pevný počítač přesně podle svých gamerských představ a za bezva cenu. Jak to funguje?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru