Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Péči o bazén přenechte chytrým monitorům

Péči o bazén přenechte chytrým monitorům

Návody

Předejít nepříjemným překvapením v bazénu je možné díky chytrým monitorům, které dovedou analyzovat vodu a poskytovat kompletní přehled uživateli na mobil. To nicméně není jediná vychytávka, kterou na zahradě při vodních radovánkách oceníte.

Jak velká je to práce, ví každý, kdo si zkusil starat se alespoň jednu sezónu o bazén. Stačí nesprávně namíchat chemii a ve stojaté vodě se okamžitě začnou tvořit řasy. Dát vale všem takovým starostem můžete s chytrým monitorem bazénu, který byl navržen tak, aby vám umožnil plnou kontrolu nad kvalitou vody.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stačí vložit do bazénu, o vše ostatní se zařízení postará samo

 

Kompletní kontrola z mobilu

Chytrý monitor bazénu vám posílá upozornění na váš mobilní telefon. Vždy budete vědět, kdy podat další dávku chemie a v jakém množství. Stačí pustit zařízení do vody a nechat ho pracovat. Je navržené tak, aby mohlo být ve vodě nepřetržitě. Certifikace IP68 zaručuje vysokou odolnost.

Tento inteligentní pomocník neustále analyzuje kvalitu vody ve vašem bazénu a upozorňuje vás prostřednictvím bezplatné aplikace. Připojení je realizováno prostřednictvím bezdrátových standardů WiFi a Bluetooth. Přístroj přitom na základě analýzy sám navrhne, kdy a v jakém množství chemii dávkovat. Díky tomu bude vaše citlivá pokožka chráněna proti podráždění.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obsluha chytrých monitorů bazénu je velmi jednoduchá

Chytrý monitor bazénu v akci

 

Svítí, ale zásuvku nepotřebuje

Při vodních radovánkách přijde vhod také pořádné osvětlení, díky kterému se budete moci koupat i po zatmění slunce. Ideální je přitom solární světlo, které se obejde bez externího zdroje napájení. Na zahradu tak nebudete muset přivádět žádné kabely, ani řešit, zda zrovna v tu nejméně vhodnou dobu nemusíte měnit baterie.

Vhodné je přitom koukat po světlech, které mají zvýšenou odolnost proti vlhkosti, vodě a prachu. ideálně by měly splňovat alespoň certifikaci IP68, díky níž mohou být ponořena do hloubky až 2,5 m po dobu 30 minut. Prim hrají modely, které mohou plavat na hladině bazénu, i se dají zapíchnout do travnatého porostu.

Obsluha opět probíhá z prostředí mobilní aplikace, připojit je k jednomu telefonu samozřejmě možné více chytrých solárních světel najednou.

Chytré osvětlení v akci

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Některá světla jsou určená přímo do bazénu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Použít se ale dají i na zahradě

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru