Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Podívejte se na první záběr z Deadpoola 3

Podívejte se na první záběr z Deadpoola 3

Události
Figurka Funko POP! Deadpool - Deadpool on Scooter_1670843644
Figurka Funko POP! Deadpool - Deadpool on Scooter
412 Kč 499 Kč
Komiks Deadpool - Deadpool se žení, 5.díl, Marvel_213834802
Komiks Deadpool - Deadpool se žení, 5.díl, Marvel
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Cable Guy - Deadpool Plinth_1033717778
Figurka Cable Guy - Deadpool Plinth
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Marvel - Deadpool Nerd Life Funko (M)_2113005822
Tričko Marvel - Deadpool Nerd Life Funko (M)
412 Kč 499 Kč

Třetí dějství komiksové smršti Deadpool se do kin podívá až v příštím roce, ale tvůrci nám už nyní naservírovali první záběr. Na něm se opět setkáváme s Wolverinem!

To, že se Wolverin vrátí na televizní obrazovky, víme již nějakou dobu. Pokud vás ale tato klíčová informace minula, musíme se vrátit trochu v čase…

S Wolverinem jsme se totiž rozloučili už v roce 2017, kdy ve výborném filmu Logan položil svůj život při obraně mutantských dětí. Popravdě celý komiksový svět si tehdy myslel, že Hugh Jackman se ke své životní roli už nikdy nevrátí, jak koneckonců sám prohlásil podobně jako Patrick Stewart o roli Charlese Xaviera.

Trailer k filmu Logan

Premiéra příští rok

Člověk míní, život mění... Po letech mutantského odpočinku se evidentně ale Jackmanovi rozleželo jeho rozhodnutí v hlavě. Slavný hollywoodský herec tak společně s Ryanem Reynoldsem loni v září oznámili, že se Jackman objeví znovu jako Wolverin v chystaném snímku Deadpool 3.

Oba herci nás již dříve ubezpečili, že Deadpool 3 bude plný nekorektního humoru, který je tomuto superhrdinovi vlastní. Koneckonců na scénář filmu dohlíží už od loňského roku sám Reynolds. Ten je zárukou toho, že trojka ani pod taktovkou studia Disney nebude uhlazeným komiksem pro mladistvé, ale místo toho salvou smíchu zacílenou na starší publikum.

Hugh Jackman informoval o účinkování ve snímku Deadpool 3 už vloni

Pod scénářem jsou mimochodem podepsány Wendy Molyneux a Lizzy Molyneux-Loeglin. Režie by se měl ujmout Shawn Levy, který stojí i za snímky Projekt Adam či Free Guy. Je tedy zřejmé, že k Reynoldsovi má tento filmař blízko a že jsou společně schopni vytvořit dechberoucí díla.

A jak do toho všeho zapadá Wolverin? To se budeme muset nechat překvapit… První záběr nám ukazuje jen to, jak se oba superhrdinové prostě procházejí. Na více ověřených informací si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Premiéra je naplánována na 3. května 2024.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

První záběr nám ukazuje jen to, jak se oba superhrdinové prostě procházejí

Trailer k filmu Deadpool 2 z roku 2018

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru