Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Poslední naděje lidstva. Master Chief se přiřítí na televizní obrazovky už příští měsíc

Poslední naděje lidstva. Master Chief se přiřítí na televizní obrazovky už příští měsíc

Události
Halo: Infinite (Xbox)_774707526
Halo: Infinite (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
Model lodi Halo - UNSC Vulture Limited Edition_863486370
Model lodi Halo - UNSC Vulture Limited Edition
Produkt není určen k prodeji.
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest_203854399
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest
247 Kč 299 Kč

Kanadský herec Pablo Schreiber, který si zahrál i ve filmech Mrakodrap či Dokonalá loupež, se už příští měsíc převtělí do role superhrdiny. Startuje sci-fi seriál Halo: The Series, očekávání jsou po prvním traileru velká.

Na nový seriál nás lákali tvůrci již v rámci výročního streamu Xboxu loni v listopadu. O měsíc později jsme se dočkali na Game Awards 2021 i úplně prvního traileru. Nejnovější ukázka toho ale prozrazuje přece jenom více – kromě Master Chiefa a jeho ikonického arzenálu, který bude obsahovat i energetický meč, nám odhaluje v plné parádě i Cortanu. A těšit se podle všeho můžeme i na celou řadu dalších nepřátel z řad Covenantu – zmiňme například Elites, Brutes a Jackals.

Halo: The Series poběží na platformě Paramount+

Děj se bude lišit

Grafika vypadá velmi slibně, a tak podle všeho půjde o povedenou akci. Děj se však nebude odehrávat shodně s herním světem. Tvůrci se nechali slyšet, že si vytvoří vlastní kánon označovaný jako „Halo Silver Timeline“. „Naše perspektiva se liší od příběhů, které jsme zažili ve hrách,“ prohlásila Kiki Wolfkill. Ta má značku Halo na starosti napříč platformami.

Kromě Pabla Schreibera si v novém seriálu zahrají také Natascha McElhone, Charlie Murphy, Shabana Azmi, Björn Freiberg, Olive Gray, Bentley Kalu, Natasha Culzac či například Yerin Ha. Režie se ujali Jonathan Liebesman, Otto Bathurst, Roel Reiné a Jet Wilkinson. Premiéra sci-fi seriálu podle legendárního FPS bude mít premiéru 24. března 2022 na platformě Paramount+, první sezóna počítá s devíti epizodami.

První trailer seriálu Halo: The Series na Game Awards 2021

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru