Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Poznejte Zaklínače, druhá řada je venku

Poznejte Zaklínače, druhá řada je venku

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
703 Kč 851 Kč
412 Kč 499 Kč
Kšiltovka The Witcher - Eredin_1175759409
Kšiltovka The Witcher - Eredin
Produkt není určen k prodeji.
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)_174396734
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)
Produkt není určen k prodeji.

Malé Vánoce měli fanoušci Zaklínače o týden dříve, v pátek totiž Netflix zveřejnil celkem osm dílů druhé řady fantasy seriálu The Witcher. K této příležitosti byl vydán také průvodce pro začátečníky, který celý děj přiblíží nově sledujícím.

Nechceme prozrazovat žádné detaily z druhé řady, prozradíme tedy jen to, že i nový Zaklínač čerpá z původních knih polského spisovatele Andrzeje Sapkowského Krev elfů a Čas opovržení. Pokud si chcete celý příběh připomenout, podívejte se na následující video. Velmi zajímavý je také pohled do zákulisí, díky kterému poznáte zaklínače z jiné perspektivy.

Čekání na druhou sezónu Zaklínače bylo opravdu dlouhé. Popravdě nebýt pandemie koronaviru, patrně bychom se dvojky dočkali již daleko dříve a možná bychom již nyní vyhlíželi trojku. Zaklínač je totiž jedním z nejúspěšnějších seriálů z celé produkce Netflixu.

Už z trailerů bylo patrné, že očekávání od druhé sezóny budou opravdu vysoké. Trailery totiž usvědčili autory z toho, že si nehodlají se zavedenými pravidly fantasy žánru dělat těžkou hlavu. I to je možná jeden z důvodů, proč si Zaklínač získal i v televizních obrazovkách srdce tolika fanoušků.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru