Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Rap, démoni i elfové. Druhá řada seriálu Zaklínač se odhaluje

Rap, démoni i elfové. Druhá řada seriálu Zaklínač se odhaluje

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
651 Kč 788 Kč
Kšiltovka The Witcher - Eredin_1175759409
Kšiltovka The Witcher - Eredin
Produkt není určen k prodeji.
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)_174396734
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)
Produkt není určen k prodeji.

Ještě před koncem roku se dočkáme pokračování jednoho z nejúspěšnějších seriálů uplynulých let – vyjde druhá řada Zaklínače. Nyní se pochlubil Netflix novým trailerem, který toho z druhé sezóny prozrazuje zase trochu více.

Čekání na druhou sezónu Zaklínače bylo opravdu dlouhé. Popravdě nebýt pandemie koronaviru, patrně bychom se dvojky dočkali již daleko dříve a možná bychom již nyní vyhlíželi trojku. Zaklínač je totiž jedním z nejúspěšnějších seriálů z celé produkce Netflixu.

Sluší se nicméně podotknout, že očekávání jsou po zveřejnění nového traileru snad ještě větší. Trailer zaujme na první dobrou neotřelým hudebním podkladem. Přeci jen, kdo by si v době elfů a démonů představil nějakého rapera? Ale ono to překvapivě funguje, funguje to velice dobře.

 

Trailer jen dále usvědčuje autory z toho, že si nehodlají se zavedenými pravidly fantasy žánru dělat těžkou hlavu. I to je možná jeden z důvodů, proč si Zaklínač získal i v televizních obrazovkách srdce tolika fanoušků.

Trailer naznačuje, že dvojka bude daleko věrnější Sapkowského předloze. Děj by měl přitom odpovídat prvnímu dílu knižní pentalogie Krev elfů, autoři se ale evidentně inspirovali vizuálně u herní trilogie.

Druhá sezóna Zaklínače si odbude premiéru 17. prosince. Jak je u Netflixu zvykem, hned v první den budou venku všechny díly najednou.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Mno...

Tak tím rapem (komerční hip hop) to všechno těžce podělali...jak to mohli vůbec udělat. Nechápu ten marketing, copak na tohle se dívají nějací zkouření hopíci ? Ten druhej trailer je mnohem lepší. Zaklínač vypadá brutálně, ale herečna co hraje Ciri se jim vůbec nepovedla, ani trošku se nepodobá Ciri z první řady.

@voňka5: asi by to chtělo znovu mrknout na první řadu...je to stejná herečka...

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru