Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Red Dead Online získají za stovku jen nejrychlejší Události
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Red Dead Redemption 2 (Xbox ONE)
Red Dead Redemption 2 (Xbox ONE)
1 487 Kč 1 799 Kč
Oficiální soundtrack Red Dead Redemption 2 na LP
Oficiální soundtrack Red Dead Redemption 2 na LP
826 Kč 999 Kč

Red Dead Online získají za stovku jen nejrychlejší

autor: Stanislav Holý
Jak avizovali, tak udělali. Tvůrci ze studia Rockstar uvedli ještě před Vánocemi na trh titul Red Dead Online. A skutečně stojí jen stovku, ale nabídka je časově omezená. Hru tedy za atraktivnější cenovku pouze ti nejrychlejší.

Hned na úvod to nejdůležitější: Red Dead Online je možné stahovat prostřednictvím oficiálního obchodu www.rockstargames.com přesně za 137 Kč. Tvůrci nicméně na stránkách avizují, že tato výhodná nabídka bude platit pouze do 15. února. Následně bude možné titul pořídit za plnou cenu, tedy za 549 Kč.

Aktuální nabídka je tedy velmi atraktivní, vzhledem k tomu že původní titul Red Dead Redemption 2 se v obchodech aktuálně prodává za 1799 Kč. Proti ní ale Red Dead Online neobsahuje povedenou příběhovou kampaň, jinak jde prakticky o totožnou hru. Prim nicméně v novince hraje multiplayer, což koneckonců naznačuje už samotný název.

Upoutávka na hru Red Dead Redemption 2

 

Amerika – rok 1899

A o čem Red Dead Redemption 2 vlastně je? 11 let před událostmi Red Dead Redemption začíná konec velké éry Divokého západu. Muži zákona doslova loví zbytky psaneckých gangů. Ti, kteří se nevzdají, pocítí pach nelítostné smrti.

Po zpackané loupeži v městečku Blackwater na západě země, je Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde nucen uprchnout co nejdál to půjde. V patách jim však jsou federální agenti a ti nejlepší lovci odměn v celé Severní Americe.

Gang musí krást a bojovat vstříc peripetiím, jež je čekají na cestě po srdci Ameriky. Kvůli rozbrojům a neshodám v samotném gangu, si Arthur musí vybrat mezi svými vlastními ideály a loajalitou vůči parťákům v boji, kteří mu pomohli vzchopit se. Všichni mají ovšem stejný cíl, přežít.

Gameplay ze hry Red Dead Redemption 2

Názory ostatních Geeků (1)

mareklarys MAR

Doplnění

mareklarys 6. 12. 2020 5:13

V textu to není, ale hru jde koupit i na steamu. Sice i tak potřebujete RS Launcher, ale pokud chcete mít tuto položku u sebe v knihovně, není to problém.

Máš něco na srdci?

nahoru