Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Robert Pattinson ukazuje svaly v novém traileru na The Batman

Robert Pattinson ukazuje svaly v novém traileru na The Batman

Události
Komiks Batman - Evropa_348548064
Komiks Batman - Evropa
454 Kč 499 Kč
Figurka Funko POP! Batman - Black Light Batman Special Edition_2015632734
Figurka Funko POP! Batman - Black Light Batman Special Edition
412 Kč 499 Kč
Komiks Batman - Rok jedna_2073709253
Komiks Batman - Rok jedna
317 Kč 349 Kč
autor: Stanislav Holý

V rámci DC Fandome 2021 jsme se dnes dočkali nového traileru z chystaného filmu The Batman, kde vůbec poprvé ztvární netopýřího muže Robert Pattinson. Tvůrci nám tak dávají ochutnat, jak si tento svůdník upířího světa vede.

V novém traileru jsme zároveň mohli vidět Selinu Kyle v slušivém i děsivém oblečku Catwoman, ale také krizí zmítající Gotham. Tomu všemu bude už příští rok Batman čelit. Tvůrci prozradili, že premiéra je naplánována na 4. března, s promítáním se však počítá výhradně v kinech.

Fanoušky netopýřího muže bude nejvíce zajímat Robert Pattinson. Ten je sice bezesporu zkušený herec, který má za sebou velmi bohaté zkušenosti z různých filmových žánrů. Pravděpodobně největší slávu mu ale přinesla Twilight sága, ve kterém představoval jednoho z hlavních nesmrtelných. Kvůli jeho subtilnější postavě by si ho ale málokdo dokázal představit jako nějakého superhrdinu.

Přesně to se ale v příštím roce stane… Jak je z řádků výše už patrné, Pattison totiž bude ústřední postavou chystaného celovečerního snímku The Batman. Zapomeňte tedy na ostré zuby a rozpustilé středoškoláky, prim tentokrát bude hrát trikot netopýřího muže. I když by to málokoho ještě před pár týdny napadlo, nový Batman bude podle všeho daleko tvrdší, než jsme byli dříve zvyklí. Alespoň to naznačují dosavadní ukázky.

Hlavní hrdina z Twilight ságy sice nemá tak vypracované svaly jako jeho herečtí předchůdci, ale překvapivě mu to na vážnosti vůbec neubírá. Posuzovat úspěch nového zpracování – a logicky tedy také Pattisonův herecký um – nicméně budeme moci až v příštím roce, na kdy je premiéra plánována. Jisté je nicméně to, že Ben Affleck nasadil laťku pořádně vysoko, a tak to nové herecké obsazení nebude mít vůbec jednoduché.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků (2)

Ravenn RAV

Chyba popisku

Ravenn 19. 10. 2021 7:18

Máte chybu v článku hned v první větě, kde pišete že : (vůbec poprvé ztvární upířího muže Robert Pattinson)Místo upířího vám tam chybí netopýřího.

Jaromír Möwald - CZC JAR
Jaromír Möwald - CZC 19. 10. 2021 15:18

@Ravenn: Máte samozřejmě pravdu a opravili jsme to. Náš autor si zřejmě moc přeje, aby se někdo chopil jeho oblíbeného Drákuly a zpracoval opět do filmové podoby :)

Máš něco na srdci?

nahoru