Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Robotická koule či interaktivní šnek. Jak udělat radost zvídavému dítěti

Robotická koule či interaktivní šnek. Jak udělat radost zvídavému dítěti

Události
TCL MOVETIME Family Watch 40 Blue_264327294
TCL MOVETIME Family Watch 40 Blue
2 058 Kč 2 490 Kč
Robobloq Qobo Programovatelný interaktivní šnek pro děti 4-8-let_2115759094
Robobloq Qobo Programovatelný interaktivní šnek pro děti 4-8-let
1 652 Kč 1 999 Kč
Seed Studio výuková sada Car Kit_1166700601
Seed Studio výuková sada Car Kit
Produkt není určen k prodeji.
Osmo Coding Starter Kit for iPad - FR/CA Version (2020)_425312086
Osmo Coding Starter Kit for iPad - FR/CA Version (2020)
Produkt není určen k prodeji.
Sphero BOLT_232672180
Sphero BOLT
5 033 Kč 6 090 Kč

Vánoce se nezadržitelně blíží. Pokud doma máte zvídavé dítě, radost by mu mohly udělat chytré hračky, se kterými se naučí hromadu nových věcí a užije si spoustu zábavy. Co vybrat?

Děti si chtějí a potřebují hrát. Během hry navíc rozšiřují svůj obzor i dovednosti. Jedním z nejrychleji dostupných prostředků jim dnes poskytují technologie, které děti doslova vtahují do svého světa. Mnoho rodičů proto využívá k zabavení svých ratolestí smartphone nebo tablet. Ty však mají svá úskalí – ve většině případů nabízí jen pasivní konzumaci zábavy, která děti zaujme, ale nerozvíjí je.

Jak využít možnosti, které moderní technologie nabízí, k rozvoji dětského potenciálu? Mnohdy stačí jen málo – najít způsoby, výukové aplikace nebo technické hračky, které budou děti bavit.

Sada vzdělávacích her Osmo Coding Starter Kit for iPad

Sada her pro děti od 5 do 10 let, kombinující digitální svět tabletu s fyzickou hrou, která rozvíjí slovní zásobu a čtení, kreativitu a logické a kritické myšlení spolu se základy kódování. Pro hraní není potřeba připojení k internetu. Osmo je skvělé i pro osvojování si cizího jazyka zábavnou a hravou formou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Osmo Coding Starter Kit for iPad

Robotická koule Sphero BOLT

Vzorový příklad robotických a digitálních technologií pro všudypřítomnou zábavu a vzdělávání. Odolná koule s programovatelným 8x8 světelným displejem a pokročilými senzory pro sledování rychlosti, směru a zrychlení otevírá nekonečné množství kódovacích a herních funkcí. Dokonce může „komunikovat“ s ostatními BOLT roboty.

Děti mohou programovat Sphero BOLT pomocí jednoduchého rozhraní aplikace Sphero Edu!, které jim současně otvírá cestu k poznání programovacího jazyka JavaScript využívaného ve webovém prostředí. Aplikace podporuje operační systémy iOS, Android, Kindle i Chrome.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sphero BOLT

Výuková sada Seed Studio Car Kit

Robotické autíčko Car Kit je současně hračkou a výukovou pomůckou. Pomáhá dětem rozvíjet schopnost řešit problémy, zlepšovat matematické dovednosti a také je formou hry učí základní znalosti v oboru programování.

Autíčko složené ze 4 magnetických modulů se pohybuje po nakreslených drahách a poslouchá povely, které lze snadno naprogramovat prostřednictvím programovacího softwaru v počítači. Je kompatibilní s Lego stavebnicí a s balíčkem Starter Kit, který umožňuje využít dálkové ovládání a aktivaci zvukem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Seed Studio Car Kit

Programovatelný interaktivní šnek Robobloq Qobo

Robotická interaktivní hračka, která spojuje rozvoj intelektuálních a praktických dovedností a seznamuje děti se základy programování. Umí zpívat, tancovat, číst i lézt a reaguje na dotek. Součástí balení je 30 programovacích karet a herní mapa. Jeho funkce lze dále rozšiřovat pomocí výukových karet Robobloq. Díky možnosti propojení s počítačem programovatelnými příkazy slouží dobře jako vzdělávací pomůcka a děti ho mohou využívat i v pozdějším věku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robobloq Qobo

Dětské chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch

Skvělá hračka a současně praktický pomocník pro rodiče, jejichž děti začínají chodit do školy samy. Hodinky počítají kroky, měří ušlou vzdálenost, pomáhají rodičům sledovat pohyb dětí mimo domov a v případě potřeby nabízí i možnosti telefonování, videohovorů, hlasových zpráv, pořizování a sdílení fotografií i soukromých či skupinových chatů.

Zkrátka, rodiče se mohou podívat, kde jejich dítě je a kdykoli se mu dovolají. K určení polohy využívají GPS, AGPS, Glonass, Beidou, Wi-Fi a pohybový senzor. Automaticky odešlou zprávu, pokud se dítě vychýlí z předem stanovené oblasti, kterou lze volitelně stanovit. V případě nouze nabízí funkci okamžitého SOS volání na předem stanovené kontakty stiskem bočního tlačítka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TCL MOVETIME Family Watch

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru