Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Skvělá volba a splněné přání? Oscar Isaac si zahraje v Metal Gear Solid Události
Metal Gear Solid: Ground Zeroes (Xbox ONE)
Metal Gear Solid: Ground Zeroes (Xbox ONE)
660 Kč 799 Kč
Metal Gear Survive (PS4)
Metal Gear Survive (PS4)
826 Kč 999 Kč 660 Kč 799 Kč
Metal Gear Survive (Xbox ONE)
Metal Gear Survive (Xbox ONE)
826 Kč 999 Kč 578 Kč 699 Kč

Skvělá volba a splněné přání? Oscar Isaac si zahraje v Metal Gear Solid

autor: Saša Ševčík
Už nějakou dobu se ví, že se dočkáme filmového zpracování herní pecky Metal Gear Solid. Nyní produkce konečně potvrdila, že jako Solid Snake se představí hvězda Hollywoodu. Těšit se můžeme Oscara Isaaca, akorát se ještě neví, kdy přesně.

Nebudeme zastírat – podle nás je to skvělá volba, a pro řadu fanoušků patrně i splněné přání. Vždyť Oscar Isaac zazářil již jako hvězda filmů Star Wars a Ex Machina, v hlavní roli filmového zpracování Metal Gear Solid si tak nedokážeme představit nikoho jiného.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Solid Snake

 

Informaci o obsazení přinesl magazín Deadline, kterému ji potvrdili lidé z prostředí projektu – tedy přímo z produkce. To je příjemná vzpruha, protože nejednoho fanouška jistě napadlo, zda plány na filmové zpracování nevzaly za své. Vždyť poprvé se informace o filmu objevily již v roce 2006, kdy své myšlenky představil Hideo Kodžima. Od té doby ale projektu hrozil několikrát krach.

Navíc v poslední době se kvůli uzavřeným kinům v různých koutech světa a opatřením souvisejícím s koronavirem otřásá filmový průmysl v základech. Řada velkých studií posouvá premiéry velmi očekávaných snímků. I proto zatím můžeme jen spekulovat, kdy se vlastně filmového zpracování Metal Gear Solid dočkáme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oscar Isaac ve Star Wars

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru