Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Sony představuje natřískaný lineup pro březnové PlayStation Plus

Sony představuje natřískaný lineup pro březnové PlayStation Plus

Události
Karta PlayStation Store - Dárková karta 235 Kč - elektronicky_718417550
Karta PlayStation Store - Dárková karta 235 Kč - elektronicky
194 Kč 235 Kč
Karta PlayStation Store - Dárková karta 1 040 Kč - elektronicky_1255194499
Karta PlayStation Store - Dárková karta 1 040 Kč - elektronicky
860 Kč 1 040 Kč
Karta PlayStation Store - Dárková karta 3 120 Kč - elektronicky_1416607925
Karta PlayStation Store - Dárková karta 3 120 Kč - elektronicky
2 579 Kč 3 120 Kč

Uncharted, Street Fighter, Life is Strange nebo Rainbow Six Extraction patří mezi hry, které si předplatitelé zahrají už příští týden.

Vypadá to, že společnost Sony to se svojí knihovnou her dostupných v rámci vyšších úrovní předplatného PlayStation Plus myslí doopravdy vážně. Hráči, kteří patří mezi zákazníky s úrovní Extra nebo Premium, totiž v úterý 21. března objeví ve své knihovně hromadu zajímavých novinek.

Patří mezi ně například Uncharted: Legacy of Thieves Collection, což je remasterovaný balíček Uncharted 4 a povedeného spin-offu Lost Legacy pro PlayStation 5. Velkým tahákem určitě bude bojovka Street Fighter V: Championship Edition nebo taktická střílečka Rainbow Six Extraction.

Hráči se dočkají i hororově laděného titulu Ghostwire: Tokyo, který má na svědomí studio Tango Gameworks japonského génia Šindži Mikamiho – tvůrce série Resident Evil. Dorazí také hned dvě kolekce adventur Life is Strange, akční zeldovka inspirovaná antickými božstvy Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu nebo vtipná hříčka Untitled Goose Game.

Černým koněm aktuálního line-upu je další zeldovka s názvem Tchia. V tomto případě jde totiž o tzv. Day 1 launch (tedy dostupnost v PS Plus v den vydání) a hra inspirovaná Novou Kaledonií vypadá v ukázkách opravdu dobře. Pro kompletnost uvádíme i další tituly, které míří do kolekce – jde o Dragon Ball Z: Kakarot, Final Fantasy Type-0 HD, Rage 2, Neo: The World Ends With You a Haven.

Připomínáme i březnovou nabídku her dostupných v rámci předplatného PlayStation Plus Essential. Jde o multiplayerovou střílečku Battlefield 2042 (PS5 / PS4), bojovkový spin-off nejprodávanější hry moderní historie Minecraft Dungeons (PS4) a japonskou akční adventuru Code Vein (PS4).

Předplatné PlayStation Plus si můžete na CZC.cz pořídit v libovolné délce (1, 3 nebo 12 měsíců) a ve všech variantách. Připomínáme, že majitelé členství Premium získávají ještě přístup do katalogů klasických her z PS2 a PS3 a také některých remaků a remasterů.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru