Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Spider-Man 2, Avatar & spol. Podívejte se na TOP 5 trailerů z PS State of Play

Spider-Man 2, Avatar & spol. Podívejte se na TOP 5 trailerů z PS State of Play

Události
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)_1850169672
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)
1 074 Kč 1 299 Kč
Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)_419429035
Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)
1 066 Kč 1 290 Kč
Resident Evil 4 (2023) (PS5)_1045142357
Resident Evil 4 (2023) (PS5)
660 Kč 799 Kč

Zářijová edice oblíbené akce pro fanoušky z dílny Sony PlayStation nám ukázala krásy New Yorku i vesmírné Pandory.

Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších trailerů PlayStation State of Play. Všechny do jednoho jsou důkazem toho, že letošní podzim a zima budou neskutečně nabité!

Marvel's Spider-Man 2

Studio Insomniac Games, které je kromě her s pavoučím mužem (respektive pavoučími muži) známé především svou oblíbenou plošinovkovou sérií Ratchet & Clank, ukázalo přerod videoherního New Yorku z minulého dílu ve zbrusu novou verzi, které se dočkáme už 20. října 2023. Kreativní ředitel Bryan Intihar slibuje, že hra plně využívá možnosti, které jí dává moderní konzole PlayStation 5, kde hra exkluzivně vychází (předobjednat si ji můžete zde). Herní mapa se tak téměř zdvojnásobí, fanoušci se mohou těšit na ikonické čtvrti Queens a Brooklyn. Nová mechanika má umožňovat ještě rychlejší a plynulejší pohyb po celém městě, které vypadá opravdu neuvěřitelně. Díky PlayStation 5 je také možné instantně přepínat mezi oběma Spider-Many bez načítacích obrazovek. Autoři lákají i na široké možnosti customizace, a to včetně více než 65 rozličných obleků.

Avatar: Frontiers of Pandora

Očekávané vysokorozpočtové zpracování filmového univerza Avatar Jamese Camerona se nám ukázalo v krásném traileru, který prozrazuje nové informace o příběhovém pozadí hry. Hráč v něm bude „dítětem dvou světů“ – narodil se totiž jako Na’vi, avšak vychovala ho organizace RDA. Po patnácti letech od chvíle, kdy byl jako dítě unesen, se ke svému kmeni vrací a musí se naučit všechny jeho způsoby a zvyky. Budete se tak učit létat na ikranovi, vařit typickou na’vijsou kuchyni a v neposlední řadě také bojovat proti RDA, jež se celou planetu snaží zničit. Dojde jak na klasické šípy, tak i na získané střelné zbraně nebo třeba raketomet. Novinka z dílny francouzského giganta Ubisoft vychází 7. prosince 2023 a vypadá naprosto fantasticky. Předobjednávky klasické i Gold edice jsou v plném proudu.

Resident Evil 4: Separate Ways

S velkým množstvím novinek se připomněla hororová hra Resident Evil 4, která letos vyšla v povedeném remaku od studia Capcom. Hráči se v zimě dočkají aktualizace umožňující projít celou hru ve virtuální realitě na PlayStation VR2, to ale rozhodně není všechno. K prvnímu DLC The Mercenaries brzy přibude příběhový datadisk nesoucí název Separate Ways. A když píšeme brzy, myslíme tím, že je novinka skutečně za dveřmi. Vychází totiž už příští týden, ve čtvrtek 21. září 2023. Radši se ale nekoukejte, co dalšího na vás za oněmi dveřmi číhá…

Final Fantasy VII Rebirth

Série Final Fantasy rozhodně v Česku nemá na růžích ustláno, nicméně pravdou je, že stranou zájmu mainstreamového fanouška se nachází v podstatě neprávem. Studio Square Enix ohlásilo „znovuzrození“ oblíbeného sedmého dílu na jedné z předchozích akcí Sony a nyní jsme se dočkali moc pěkného příběhového traileru, který navíc odhaluje datum vydání. Dvoudisková fyzická edice hry spatří světlo světa 29. února 2024. Vzhledem k tomu, že nový příběh stojí tak trochu stranou od zbytku série, jde o skvělou možnost seznámit se s unikátní hratelností a stylem Final Fantasy a dost možná si jej i zamilovat. O možnosti hru předobjednat samostatně, případně ve speciální dvojedici s Final Fantasy VII Remake Intergrade, vás budeme včas informovat.

Helldivers 2

Na závěr tu máme více než tříminutový trailer, který představuje hratelnost střílečky Helldivers 2 od Arrowhead Game Studios. Konkrétně jde o misi, kde se partička střelců snaží osvobodit planetu od obří potvory jménem Bile Titan. Ukázka slibuje skutečně frenetickou akci plnou překvapení, přičemž je poměrně zjevné, že nejlépe si ji užijete s partou kamarádů v kooperativním módu. Helldivers 2 do velké míry připomínají oblíbenou sérii Killing Floor, jen místo zombíků tentokrát budete kosit emzáky. A to vůbec nezní špatně. Hra vychází na PC a PlayStation 5 v zimě, konkrétně 8. února 2024.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru