Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Super Mario se pěkně rozdováděl. Poslechněte si rap instalatérů

Super Mario se pěkně rozdováděl. Poslechněte si rap instalatérů

Události
LEGO® Super Mario™ 71387 Dobrodružství s Luigim – startovací set_354360676
LEGO® Super Mario™ 71387 Dobrodružství s Luigim – startovací set
Produkt není určen k prodeji.
Plyšák Nintendo - Super Mario, 24cm_2131352306
Plyšák Nintendo - Super Mario, 24cm
Produkt není určen k prodeji.
Dárkový set Supe Mario - Evergreen, hrnek, klíčenka, tácek, 315ml_1361396856
Dárkový set Supe Mario - Evergreen, hrnek, klíčenka, tácek, 315ml
Produkt není určen k prodeji.

Tupac Shakur, Eminem, Lil Wayne, Vladimir 518, Kato a nyní i Super Mario. Co mají tyto osobnosti společného? Jsou to hvězdy rapu!

Nechceme nikoho ze slavných muzikantů urazit, ale známá dvojka instalatérů to rozehrála na první pokus opravdu slušně. Mario a Luigi svůj rapový um předvedli ve fiktivní reklamě na instalatérské služby ve stylu devadesátek.

Úsměvná reklama byla natočena k příležitosti Super Bowlu a má samozřejmě za úkol nalákat především na chystaný animovaný snímek Super Mario Bros. ve filmu.

Rapová reklama na instalatérské služby od Maria a Luigiho

Zavolejte si s Luigim

Když se na video zaměříme trochu více, zjistíme, že si tvůrci dali záležet i na těch sebemenších detailech. Reklama například odkazuje na web SMBPlumbing.com, který skutečně funguje. Uvedené americké telefonní číslo 929-55-MARIO skutečně funguje, a když se na něj pokusíte zavolat, na druhé straně se ozve Luigiho hlas. Než to ale budete zkoušet, raději si ověřte, jak draze jsou hovory do USA z vašeho čísla účtovány.

Mimochodem v reklamě si zahrála i Jeannie Elias, tedy představitelka Peach v seriálu Super Mario Bros Super Show z konce osmdesátých let. Právě ona zoufale potřebuje od patrně nejznámějších instalatérů na světě nutně pomoc.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že snímek Super Mario Bros. ve filmu dorazí do kin již 8. dubna. Instalatér Mario (Chris Pratt) se v něm vydává do podzemního labyrintu společně s jeho bratrem Luigim (Charlie Day), aby zachránili zajatou princeznu Peach (Anya Taylor-Joy). Na jeho cestě skrz Houbové království na něj budou čekat nejrůznější překážky. Z hrdinné mise se nakonec vyklube záchrana celého světa.

V původním znění chystaného snímku se objeví kromě výše zmiňovaných herců ještě Jack Black, Seth Rogen, Keegan-Michael Key, Fred Armisen či Kevin Michael Richardson. Režie se ujali Aaron Horvath a Michael Jelenic, a to podle scénáře, za kterým stojí Matt Fogel.

Oficiální trailer k Super Mario Bros. ve filmu

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru