Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Swarovski se nechal zlákat světem Fortnitu. Tady je výsledek!

Swarovski se nechal zlákat světem Fortnitu. Tady je výsledek!

Události
Povlečení Fortnite - šedé_1627448142
Povlečení Fortnite - šedé
Produkt není určen k prodeji.
Kniha Fortnite - 100% neoficiální průvodce pro profíky_369522496
Kniha Fortnite - 100% neoficiální průvodce pro profíky
Produkt není určen k prodeji.
Fortnite: Anime Legends (Xbox)_1001829702
Fortnite: Anime Legends (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.

Během nadcházejícího víkendu budeme svědky souboje titánů, ti nejlepší hráči Fortnitu změří síly na FNCS Invitational 2022. A tady začíná i příběh šperkařského gigantu Swarovski a úžasně vyhlížející trofeje pro vítěze.

Rakouský výrobce broušeného křišťálového skla Swarovski je uznávaným výrobcem luxusních šperků. Už dávno se ale nespecializuje jen na něžnější pohlaví, společně s PanzerGlassem vyrobil například i líbivě vyhlížející CamSlider na odolných sklech pro iPhony. V nabídce ale nalezneme i známé postavičky ze světa Star Wars, jak jinak než ze skla. Za pořádně tučný příplatek můžete získat například i řadící páku od Swarowski do BMW M8.

Millennium Falcon v podání Swarovski

Nyní se rakouský výrobce rozhodl vtrhnout i do světa esportu. Právě pro zmiňovaný turnaj FNCS Invitational 2022, byl zhotoven luxusně vyhlížející pohár. Tuto exkluzivní trofej si samozřejmě odnese pouze vítězné duo, mimochodem v celém prize poolu je jeden milion dolarů.

Na videu výše si můžete prohlédnout, jak celý pohár vznikal. Dominantním prvkem je chromové logo turnaje, na kterém se blyští krystaly Swarovski. Ty se pyšní duhovým efektem, který mění podle náklonu barvu z fialové na modrou. Na výšku má pohár půl metru a váží téměř sedm kilogramů.

O tom, kdo jej ve městě Raleigh v Severní Karolíně nakonec zvedne nad hlavu, se dozvíme během nadcházejícího víkendu. Jména obou šampionů budou nakonec vyryta přímo na pohár. V každém případě to bude parádní podívaná.

Takto unikátní pohár pro nadcházející turnaj vznikal

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru