Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Taste světelné meče. Star Wars Jedi: Survivor vyjde příští rok

Taste světelné meče. Star Wars Jedi: Survivor vyjde příští rok

Události
Star Wars Jedi: Fallen Order (Xbox ONE)_728985953
Star Wars Jedi: Fallen Order (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
LEGO® Star Wars™ 75317 Mandalorian a dítě_94273749
LEGO® Star Wars™ 75317 Mandalorian a dítě
Produkt není určen k prodeji.

Milovníci Hvězdných válek mohou jásat! Studio Respawn Entertainment oficiálně potvrdilo příchod pokračování úspěšného titulu Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. Bude se jmenovat Survivor.

Celý příběh se bude točit opět okolo Cala Kestise, chybět samozřejmě nebude ani jeho věrný droid BD-1. Děj se bude odehrávat pět let po konci Jedi: Fallen Order. Zasvěcení vědí, že se tedy povíváme do stejného období jako v minisérii Obi-Wan Kenobi. Koneckonců herec Ewan McGregor již dříve naznačil, že spojitost mezi filmovým a herním světem není vyloučena.

Trailer ke hře Star Wars Jedi: Survivor

Alespoň v rychlosti připomeňme, že titul Star Wars Jedi: Fallen Order byl věnován padawanovi, který přežil tragické události z filmové epizody III a uskutečnění příkazu 66. Na cestě za obnovou řádu Jediů musí složit střípky své minulosti, dokončit trénink, získat nové schopnosti ovládání Síly a osvojit si umění boje s kultovním světelným mečem – a přitom všem ještě být neustále o krok před Impériem a jeho nelítostnými inkvizitory.

Zatímco díl z roku 2019 byl tedy věnován především Calově proměně z padawana v rytíře Jedi, druhý díl by nás měl více seznámit s jeho vnímáním Síly. Ústřední postavu přitom herecky opět ztvární Cameron Monaghan. „Jsem nadšený, že mohu představit, na čem jsme v posledních letech pracovali. S hrdostí mohu říct, že Star Wars Jedi: Survivor je komplexní, vyspělý a zajímavý vývoj odvážné a ambiciózní hry,“ prozradil herec na Twitteru.

Na nové hře s podtitulem Survivor studio Respawn Entertainment údajně pracovalo ještě před vydáním hry Jedi: Fallen Order v roce 2019. Premiéra novinky je naplánována na příští rok, přičemž se počítá s verzí pro PC i konzole nové generace. Žádných dalších konkrétnějších informací jsme se ale zatím ještě nedočkali.

Gameplay ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru