Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Tinder a ONE Esports překvapivě spojují síly

Tinder a ONE Esports překvapivě spojují síly

Události

Ve světě esportu došlo k zajímavému spojení sil. Spolupráci dohodli tvůrci populární seznamovací aplikace Tinder a společnosti ONE Esports, což je jeden z největších organizátorů turnajů v jihovýchodní Asii.

Tinder, který byl mimochodem spuštěn již v roce 2012, sloužil doposud především pro snadné navazování kontaktu mezi lidmi. Šikovná mobilní aplikace využívala geografické polohy a sociální sítě Facebook. Kromě hledání životních partnerů a známostí na jednu noc se nyní Tinder více zaměří i na hráče.

Trailer ke hře Mobile Legends

 

Díky navázané spolupráci s ONE Esports bude svým uživatelům prostřednictvím mobilní aplikace „představovat nové zážitky především ze světa Mobile Legends“. Lidé, kteří do svého profilu uvedou „Esports Passion“, budou moci získat 500 diamantů do titulu Mobile Legends.

„Více než polovina našich členů po celém světě je ve věku od 18 do 25 let. A je nám jasné, že velkou vášní je pro Generaci Z právě on-line hraní. Hlavním posláním Tinderu je spojovat lidi, a nyní chceme spojovat i vášnivé herní fandy,“ prohlásil ke spolupráci Gaurav Girotra, generální manažer pro jihovýchodní Asii ve společnosti Tinder. Zároveň naznačil, že spolupráce není jednorázová a že se fanoušci mohou v prostředí Tinderu těšit na daleko více zajímavých herních novinek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aplikace Tinder

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru