Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
To je nálož! 3x nový Zaklínač, pokračování Cyberpunk 2077 a úplně nová značka

To je nálož! 3x nový Zaklínač, pokračování Cyberpunk 2077 a úplně nová značka

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (PS4)_421734906
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (PS4)
721 Kč 873 Kč
Cyberpunk 2077 (PS4)_1053665538
Cyberpunk 2077 (PS4)
1 032 Kč 1 249 Kč
Medailon na krk The Witcher - Vlk_633993947
Medailon na krk The Witcher - Vlk
412 Kč 499 Kč
autor: Stanislav Holý

Po delší odmlce se vedení studia CD Projekt RED rozhodlo nechat hráče nakouknout pod pokličku vývoje. Na čem se tedy usilovně pracuje a co nového nám tvůrci slavného Zaklínače naservírují?

Jako první se tvůrci rozpovídali o titulu Cyberpunk 2077. Už zkraje září nám naservírovali teaser trailer k Phantom Liberty, což má být rozšíření právě pro tento titul. Podle všeho se chystá ale i plnohodnotné pokračování, které chce naplno těžit z této značky. Zatím je známé pouze jako Project Orion, pracovat by na titulu mělo hlavní studio CD Projekt Red. Tak jen doufejme, že před vydáním polské studio vychytá všechny mouchy, abychom si mohli otevřený svět nepříliš vzdálené budoucnosti užít naplno.

Teaser trailer k Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Zaklínač v hlavní roli

Lidé v CD Projekt RED si jsou evidentně vědomi, jak silná je značka Zaklínače. Proto se chystají hned tři nové tituly spojené s tímto lovcem příšer, který usilovně hledá své místo ve světě. Jedním z nich má být Project Sirius, který přinese podle tvůrců „inovativní způsob vyprávění zasazený do světa Zaklínače“.

Project Sirius by měl odvyprávět „nezapomenutelný příběh pro existující i nové fanoušky“. Pracovat na této hře by mělo americké studio The Molasses Flood společně s hlavním studiem CD Projekt Red. Těšit se můžeme také na Project Polaris, což bude příběhové open-world RPG a v podstatě pokračování úspěšného titulu Zaklínač 3: Divoký hon. Práce se ujalo hlavní studio CD Projekt Red.

Do světa Zaklínače je zasazen také Project Canis Majoris, což bude další příběhové RPG s otevřeným světem. Tvůrci nicméně prozradili, že tato hra nebude přímo spojena s příběhem Geralta z Rivie, ale ukáže nám krásy jeho světa. Zatím se ví o tomto titulu pouze to, že poběží na Unreal Engine 5 a že na něm pracuje externí studio vedené veterány Zaklínače.

Trailer k titulu Zaklínač 3: Divoký hon

Tajemství na závěr

Na závěr se rozhodlo polské studio navnadit všechny zvědavce, kterým už je svět Zaklínače a Cyberpunku malý. Pod taktovkou Zaklínač 3 se totiž chystá úplně nová herní značka, která nemá s žádnou ze zmiňovaných her nic společného. Novinka nese zatím kódové označení Project Hadar.

A co už o tomto novém projektu víme? Bohužel nic zásadního… Tvůrci prozradili pouze to, že značka se zrodila již na konci loňského roku a že je celá hra vyvíjena interně. Prozatím se nachází pouze v konceptové fázi, na finální produkt si budeme tedy muset ještě nějakou dobu počkat.

 

Názory ostatních Geeků (1)

oxy_filip OXY

Asdsad

oxy_filip 18. 10. 2022 14:19

asdasd

Máš něco na srdci?

nahoru