Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Tohle je inventář za 70 milionů korun. Prohlédněte si nejdražší sbírku v CS:GO

Tohle je inventář za 70 milionů korun. Prohlédněte si nejdražší sbírku v CS:GO

Události
CZC.Gaming Knight GC147, herní PC_501560829
CZC.Gaming Knight GC147, herní PC
Produkt není určen k prodeji.
CZC.Gaming Squire GC112, herní PC_398376693
CZC.Gaming Squire GC112, herní PC
Produkt není určen k prodeji.
CZC.Gaming Paladin GC127, herní PC_1402131533
CZC.Gaming Paladin GC127, herní PC
Produkt není určen k prodeji.

Je to evidentně velký herní fanda, který se nebojí utrácet za svůj koníček velké peníze. Ale bedlivě si střeží svoje soukromí. Přesto se nyní podařilo vypátrat stopu nejdražšího inventáře v titulu Counter Strike: Global Offensive.

Debatu o hráči s nejhodnotnějším inventářem na světě rozvířil již loni youtuber OhnePixel, který patrně jako první upozornil na to, že jen jeden jediný hráč drží skiny, sběratelské předměty, nože a suvenýry z CS:GO v celkové hodnotě přes tři miliony dolarů, tedy v přepočtu zhruba 70 milionů korun.

Na nejdražší inventář v CS:GO upozornil youtuber OhnePixel

Chrání si soukromí

Z hledáčku médií se snaží ale tento herní fanda co nejvíce zmizet. Jeho účet na Steamu je soukromý a veřejně nikde nevystupuje, pravidelně si navíc mění svůj nick. Jen od začátku tohoto týdne vystřídal jména HFB, Gyr_, Byrd, Gyr a G10. To poslední v době psaní článku stále ještě platilo, ale je patrně jen otázkou času, než dojde opět ke změně.

Prostřednictvím webové služby CSGOFloat.com je ale možné celou úžasnou sbírku tohoto hráče dohledat. Po přihlášení ke Steamu ji naleznete na tomto odkazu. A stojí to opravdu za to! O tak vzácné sbírce si může totiž většina hráčů nechat jenom zdát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vášnivý sběratel často mění svoje jméno.

Co všechno má ve sbírce?

Patrně nejvíce hráčů bude závidět skiny Souvenir AWP| Dragon Lore, které se ve sbírce nachází hned devětkrát. Pro méně zběhlé čtenáře zdůrazněme, že jeden zakový skin se podle luxusního floatu a kondice prodává zpravidla za jeden až osm milionů korun. A znovu zopakujeme, G10 jich má rovnou devět!

Celá sbírka čítá aktuálně 362 předmětů, i díky tomu se celková cena inventáře vyšplhala do závratných výšin. Mezi skvosty sbírky patří skiny Case Hardened, jeden dokonce s extrémně vzácným patternem blue gem. Inventář dále čítá M4A4 | Howl a zároveň i celou plejádu nožů se skiny Crimson Web, Doppler, Ruby i Sapphire.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sbírka bere dech…

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Omg .. živit se na cizí tvorbě .. wow ..chudák ohne..

BTW je to starééééééééé

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru