Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Tohle se nepovedlo. Hra Suicide Squad se kvůli kritice opět odkládá

Tohle se nepovedlo. Hra Suicide Squad se kvůli kritice opět odkládá

Události
Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5)_1449348023
Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5)
1 239 Kč 1 499 Kč
Skleničky DC Comics - Suicide Squad Skulls_1387380977
Skleničky DC Comics - Suicide Squad Skulls
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Mini Co. The Suicide Squad - Harley Quinn_359029421
Figurka Mini Co. The Suicide Squad - Harley Quinn
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Funko POP! The Suicide Squad - Polka-Dot Man_679849169
Figurka Funko POP! The Suicide Squad - Polka-Dot Man
Produkt není určen k prodeji.

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) sbírá na filmových plátnech nadšené recenze a pozitivní ohlasy. V případě chystané videoherní adaptace je tomu ale jinak. A údajně je to i důvod, proč se nyní premiéra odkládá.

Nalijme si čistého vína hned na úvod článku. Díky úspěšným filmovým zpracováním jsme nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět, pěkně namlsali. A patrně kvůli tomu jsou nyní očekávání od chystané videohry opravdu vysoká.

Gameplay ze hry Suicide Squad: Kill the Justice League

Až příští rok?

Jenže dosavadní ukázka Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios titulu v rámci State of Play hráče příliš nenadchla, což hojně dávají najevo na sociálních sítích i diskuzních fórech. A co je možná ještě horší, stejný názor zastávají i renomovaní herní kritici, kteří se o své dojmy dělí na předních herních zahraničních serverech. Sice nás utěšují, že máme počkat na další ukázky, které budou vydány ještě před veletrhem E3, ale samotné hře to pochopitelně kladné body nepřidává.

Jak se ale nyní zdá, vývojáři z Rocksteady si skutečně berou negativní ohlasy k srdci a rozhodli se s kritikou vypořádat ještě před oficiálním vydáním hry. Kvůli tomu ale bude vydání hry opět odloženo, nejnovější zprávy hovoří o tom, že finálního díla bychom se měli dočkat až v příštím roce. Přitom společnost Warner Bros. se už jednou rozhodla posunout vydání z května na konec roku, byť to zatím niko oficiálně nekomentoval.

O odkladu nicméně informují už i takové renomované zdroje, jako je agentura Bloomberg. Pokud se tedy na nejdegenerovanější delikventy světa DC těšíte, zamáčkněte slzu v oku. Na hru si patrně budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Trailer ke hře Suicide Squad: Kill the Justice League

Tvůrci zatím mlčí

Výtky byly doposud nejčastěji směřovány k live service modelu. Není však příliš pravděpodobné, že by se ho tvůrci vzdali. Pravděpodobnější je, že tvůrci zkrátka potřebují více času na optimalizaci, opravu a celkové doladění celé hry.

Na závěr ale musíme zdůraznit, že kvůli nekomunikaci tvůrců zatím stále ještě platí oficiální datum vydání. Titul Suicide Squad: Kill the Justice League by se měl na pultech obchodů 26. května, a to ve verzi pro PC i konzole nové generace – PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Aby ale nakonec premiéra nebyla stejně tragická jako v případě Cyberpunku 2077…

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Suicide Squad: Kill the Justice League

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru