Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
TP-Link Deco X50: Bezproblémové a rychlé Wi-Fi pokrytí celé domácnosti

TP-Link Deco X50: Bezproblémové a rychlé Wi-Fi pokrytí celé domácnosti

Produktové tipy
TP-LINK Deco X50_173947169
TP-LINK Deco X50
2 198 Kč 2 659 Kč
TP-LINK Deco X50-4G_256404115
TP-LINK Deco X50-4G
4 412 Kč 5 339 Kč
TP-LINK Deco X50-DSL_1401064565
TP-LINK Deco X50-DSL
3 305 Kč 3 999 Kč
TP-LINK Deco X50-Outdoor, venkovni, 1ks_1853022674
TP-LINK Deco X50-Outdoor, venkovni, 1ks
2 867 Kč 3 469 Kč
2 471 Kč 2 990 Kč
TP-LINK Deco X50-POE, 2ks_1380147623
TP-LINK Deco X50-POE, 2ks
5 065 Kč 6 129 Kč
4 660 Kč 5 639 Kč

Vytvořte si doma jednoduše stabilní a rychlý bezdrátový internet díky mesh systému Deco X50 od TP-Linku. Nyní navíc s tříletou zárukou.

Co je to mesh systém?

Takzvaný „mesh systém“ je typ Wi-Fi sítě, která se skládá z více přístupových bodů (routerů), které spolu komunikují a vytvářejí sjednocenou bezdrátovou Wi-Fi síť. To umožňuje pokrytí větší plochy a zajištění stabilního signálu v celém domě nebo bytě. Kdykoliv budete potřebovat rozšířit pokrytí Wi-Fi, můžete snadno připojit další jednotku a „mesh systém“ ji zařadí do sítě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Můžete si tak snadno a rychle rozšířit Wi-Fi síť a stabilitu sítě kdekoliv ve vašem domově – za tlustými zdmi bytu, ve více patrech rodinného domu či na velké zahradě. Systém spolupracujících jednotek se za vás o všechno postará. Bez problému tak budete moci sledovat filmy, hrát videohry, stahovat soubory nebo dělat pracovní hovory.

Systém Deco MESH se navíc může pochlubit nevídanou flexibilitou, kdy nabízí řešení prakticky pro jakoukoliv potřebu – produkty jsou připraveny pro připojení pomocí kabelu nebo mobilní sítě.

Deco X50

Základní WiFi router nové řady Deco X50 můžete využít v jakékoliv existující či nově vznikající Wi-Fi síti. Nabízí možnosti bezproblémového roamingu, adaptivního směřování a automatického odstraňování problémů. Deco MESH systém zajistí automatické přepojování koncových zařízení mezi jednotlivými satelity Deco. Přepojování trvá obvykle méně než 0,3 vteřiny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Deco X50 zvládá využívat dvoupásmovou WiFi 6 o kombinované rychlosti až 3 000 Mb/s. Tři gigabitové porty nabízejí možnost připojit k Deco jednotce koncové zařízení pomocí kabelu. Systém TP-Link HomesShield se stará o komplexní zabezpečení sítě s robustní rodičovskou kontrolou a ochranou zařízení IoT v reálném čase.

Router je přitom možné pořídit nejen samostatně, ale i ve výhodném balení dvou kusů či dokonce tří kusů. Využitím dvou Deco X50 zvládnete pohodlně pokrýt plochu o velikosti až 420 m2, jestliže se rozhodnete propojit do mesh systému tři kusy Deco X50, pokrytá plocha se zvýší na 600 m2. Nemusíte se tak už nikdy obávat, že byste v jakékoliv části domu či zahrady měli slabý signál.

Deco X50 ve verzích 4G, 5G, DSL, PoE a Outdoor

Každá domácnost má však specifické požadavky na vytvoření kvalitní bezdrátové sítě, právě proto je připraveno hned několik modelů Deco X50, které můžete dle potřeby kombinovat a propojovat. První speciální verzí jsou modely Deco X50-4G a Deco X50-5G pro využití mobilního připojení. Stabilní a rychlý internet díky tomu můžete mít kdekoliv, kam klasické kabely či optika nevedou. Stačí vložit SIM kartu se správným tarifem, a je to. Oba modely mají několik gigabitových portů pro další pohodlné rozvedení sítě kamkoliv po domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jestliže využíváte připojení pomocí VDSL, využijete možností modelu Deco X50-DSL. Ten sám o sobě zvládne pokrýt až 230 m2 přenosovou rychlostí 350 Mb/s a má všechny potřebné technologie k využití nejrychlejších DSL linek dostupných v České republice. Následná rychlost Wi-Fi 6 sítě v obou pásmech je až 3 000 Mb/s, čímž snadno zajistíte veškeré potřeby velké domácnosti s mnoha členy.

Posledním speciálním zařízením je pak Deco X50-PoE, které slouží pro případy, kdy je potřeba napájet danou jednotku pomocí ethernetového kabelu. To je standardně potřeba v případech, kdy máte Deco jednotku mimo dosah elektrické zásuvky. Deco je pak napájeno pomocí PoE Switche nebo PoE injektoru. Obrovskou výhodou je, že je tento router ve výhodném balení po dvou, čímž zvládnete zajistit stabilní síť až na ploše 600 m2.

Deco X50-Outdoor

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jestliže potřebujete pokrýt kvalitním WiFi signálem venkovní prostor, nabízí systém Deco X50 i variantu Outdoor. Díky tomuto routeru můžete vytvořit dvoupásmový přístupový bod i pod širým nebem a pokrýt až 230 m2 prostoru. Zařízení je připraveno na všechno, co jej může venku čekat – je vodotěsné, odolné proti prachu i dalším nepříznivým podmínkám. Jednotku lze připevnit prakticky kamkoliv, třeba na stěnu, přimontovat ke stožáru či prostě položit na stůl.

Snadná instalace

Nastavit mesh systém pomocí Deco X50 od společnosti TP-Link zvládne úplně každý i bez hlubší znalosti IT. Díky jednoduché aplikaci pro Android či iOS můžete za pár minut zprovoznit vše potřebné, a to skrze intuitivní návod. Jednoduchost instalace se přitom týká i fyzického umístění zařízení – díky automatickému odstraňování problémů si jednotky vždy najdou ideální nastavení. Můžete je tak dát prakticky kamkoliv a vše bude fungovat, jako po másle.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru