Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Trefa do černého? Galaxy Watch lákají na elegantní design a solidní výdrž Události
Samsung Galaxy Watch 42mm, černá
Samsung Galaxy Watch 42mm, černá
6 603 Kč 7 990 Kč 4 785 Kč 5 790 Kč

Trefa do černého? Galaxy Watch lákají na elegantní design a solidní výdrž

S novými chytrými hodinkami vyrazila do boje o fanoušky nositelné elektroniky společnost Samsung. Model Galaxy Watch se bude nabízet ve dvou různých velikostech, v obou případech přitom bude lákat na poměrně solidní výdrž a elegantní design.

Čtvrteční tiskovka společnosti Samsung patřila především novému smartphonu Galaxy Note9, který jsme si již detailně popsali. Na slavnostní akci toho nicméně bylo k vidění daleko více, premiéru si zde odbyly také chytré hodinky Galaxy Watch.

Výrobce na ně pěl slávu od samého začátku, podle zástupců podniku má jít o to „nejlepší z prostředí Samsung Galaxy“. Nutno podotknout, že chvála je opravdu na místě, Galaxy Watch nabízejí dlouhou výdrž baterie, pokročilé schopnosti v oblasti wellness a povedený indiviualizovaný design.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy Watch

 

Na první pohled se novinka podobá klasickým ručičkovým hodinkám. To je zásluha především kruhového displeje, který nabízí velmi solidní podání barev, a to i za ostrého slunce. Galaxy Watch poprvé nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin, a také hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazňují každý detail na ciferníku hodinek.

Hodinky jsou k dispozici v různých provedeních: ve velikosti 46 mm jsou stříbrné, ve velikosti 42 mm černé nebo v barvě rose gold. Personalizovat si hodinky je možné nejen prostřednictvím digitálního ciferníku, ale samozřejmě také výměnou pásků. Displej je kryt odolným sklem Gorilla Glass DX+, samotné hodinky pak vykazují odolnost certifikovanou pro vojenské účely a nabízí vodotěsnost 5 ATM.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samsung Galaxy Watch

 

Galaxy Watch se chlubí ve srovnání s předchůdcem zlepšenou výdrží baterie (více než 80 hodin), podle způsobu využití je tedy možné dosáhnout v praxi s větším modelem výdrže až sedm dní. Díky delší výdrži baterie mohou hodinky snadno fungovat nezávisle na smartphonu a autonomně poskytovat služby v oblasti volání a zpráv, map a hudby. Galaxy Watch mají navíc nové možnosti sledování stresu a spánku, a pomáhají tak uživatelům dosáhnout lepších výkonů.

V České republice budou nové hodinky Galaxy Watch v prodeji od 6. září 2018. Bližší informace o cenách naleznete v našem obchodě.

To chci 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru